אטיוניטי: הארכת הסכם הפצה (OEM) עם ספקית גלובאלית מובילה של תוכנה עסקית וחומרה

הארכת ההסכם מאפשרת המשך השימוש בטכנולוגיות שכפול (CDC) וקישוריות הנתונים של אטיוניטי

 

 
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
28/10/2015

אטיוניטי בע"מ (NASDAQ CM:ATTU), ספקית מובילה של פתרונות תוכנה לניהול מידע, הודיעה היום על הארכת הסכם הפצה (OEM)  שלה עם אחת מחברות התוכנה העסקית ומערכות חומרה הגדולות בעולם.

השותפה האסטרטגית, אשר משתפת פעולה עם אטיוניטי משנת 2005, מימשה את זכותה להארכת ההסכם עד סןף 2016. השותפה עושה שימוש בתוכנות שכפול (CDC) וקישוריות הנתונים של אטיוניטי, על מנת לאפשר פתרונות הכוללים אינטגרציית נתונים בזמן אמת, מודרניזצייה של מערכות לגאסי וארכיטקטורה מוכוונת שירותים (SOA), כחלק מקו המוצרים שלה לבסיסי נתונים ואינטגרציית שילוב הנתונים שלה.

שמעון אלון, נשיא ומנכ"ל אטיוניטי, מסר: "החידוש המתמשך של הסכם ה- OEM עיקרו בחדשנות, האיכות והאמינות של הטכנולוגיה בשוק המוכח שלנו. אנו שבעי רצון להיות חלק משוק Big Data חזק זה ומעריכים את השותפויות האסטרטגיות שלנו עם חברות התוכנה והחומרה המובילות בעולם. נמשיך לטפח שותפויות אלה, אשר מהוות מרכיב מרכזי באסטרטגיית הצמיחה שלנו, עכשיו ובעתיד."

אודות אטיוניטי

אטיוניטי (NASDAQ CM:ATTU) הינה ספקית מובילה של פתרונות תוכנה לזמינות מידע המאפשרים גישה, ניהול, שיתוף והפצה של נתונים, כולל נתוני Big Data, בסביבה הטרוגנית של מסדי נתונים, בארגונים ובסביבת הענן. פתרונות התוכנה של החברה כוללים שכפול, ניהול מידע, ניהול נתוני בדיקה, איתור שינויים בנתונים בזמן אמת (CDC), קישוריות מידע בזמן אמת, רפליקציית  קבצים (EFR), ניהול העברת קבצים (MFT), אוטומציה של מחסני נתונים, ניתוח שימוש במידע והעברת מידע לענן.

אטיוניטי מספקת פתרונות תוכנה חדשניים ללקוחות עסקיים מזה כ- 20 שנה שהוטמעו בהצלחה באלפי ארגונים בכל העולם. אטיוניטי מפיצה את מוצריה באופן ישיר ועקיף באמצעות הסכמים עם שותפים כגון Microsoft, Oracle, IBM ו- HP. אטיוניטי משרתת את לקוחותיה באמצעות חברות בנות בצפון אמריקה, אירופה והמזרח הרחוק וכן באמצעות רשת של שותפים מקומיים. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x