רו"ח שי רוזנשטוק ימונה למבקר הפנימי של בנק ישראל

 

 
קרנית פלוג נגידת בנק ישראלקרנית פלוג נגידת בנק ישראל
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
29/10/2015

רו"ח שי רוזנשטוק ייכנס לתפקיד המבקר הפנימי הראשי של בנק ישראל, בינואר 2016. רו"ח רוזנשטוק מסיים בימים אלו את תפקידו כמבקר הפנימי הראשי והממונה על תלונות העובדים בקופת חולים מאוחדת, אותו מילא בארבע השנים האחרונות. לפני כן, שימש כמבקר הפנימי הראשי ונציב תלונות הציבור בחברת החשמל, וכמבקר הפנימי הראשי ונציב תלונות העובדים בחברת נמל אשדוד. שי רוזנשטוק הנו בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות (בהצטיינות) ותואר שני במנהל עסקים (התמחות במימון) מאוניברסיטת בר אילן, והנו מבקר מערכות מידע מוסמך (CISA). 

ההחלטה על מינויו של רו"ח רוזנשטוק לתפקיד התקבלה, בהתאם לחוק בנק ישראל, על ידי המועצה המנהלית של הבנק, ולאחר התייעצות עם נגידת בנק ישראל. עם ההודעה על סיום תפקידה של רו"ח שולה מישלי, ששימשה כמבקרת הפנים של הבנק ב-15 השנים האחרונות, התכנסו חברי ועדת האיתור - רו"ח יצחק אידלמן (יו"ר), מר אורי גלילי, ופרופ' נינה זלצמן, לצורך איתור מועמדים לתפקיד. בתום התהליך קיבלה המועצה המנהלית את המלצת הועדה, והחליטה כאמור למנות לתפקיד את רו"ח שי רוזנשטוק. 

רו"ח שי רוזנשטוק: "לכבוד יהיה לי לעמוד בראש הביקורת הפנימית של אחד המוסדות החשובים במשק הישראלי. אני מודה למועצה המנהלית של הבנק ולנגידה על בחירתם ועל האמון שנתנו בי".

נגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג: "זו הזדמנות להודות ולהוקיר את עבודתה של רו"ח שולה מישלי, שהובילה את הביקורת הפנימית של בנק ישראל במשך שנים רבות, על הצד הטוב ביותר. אני מאחלת לשי הצלחה רבה בתפקידו החשוב".

מר אורי גלילי, יו"ר המועצה המנהלית של בנק ישראל: "למערך הביקורת של בנק ישראל יש תפקיד חשוב מאוד בהבטחת ההתנהלות התקינה והמקצועית של גוף שלטוני בעל חשיבות עליונה לתפקודו של המשק הישראלי. אני מודה לשי על נכונותו לקחת על עצמו את התפקיד ומאחל לו הצלחה רבה, ולשולה על תרומתה הנכבדה לעבודת המועצה המנהלית".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x