מתכנן פיננסי הוא לא סוחר אלא נותן שירות פיננסי ללקוח

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
03/11/2015


נועם הירשקורן,סגן יו"ר המתכננים הפיננסים:מתכנן פיננסי צריך לעשות שינוי תפיסה הוא לא מוכר מוצרים פיננסים בשביל הרווח אלא לעשות פעולות לטובת הלקוח ותת לו את השירות הנכון עבורו.

האתגר הגדול ביותר כרגע לאיגוד הוא להביא מודעות בקרב הקהל הרחב חוץ לקבוצה הקטנה של המתכננים.לכן אנו הולכים לעבוד מול הרגולטור שיהיה מוגדר בחוק כך שלא כל אחד יוכל להגדיר את עצמו מתכנן פיננסי.

האופן שאנו מבצעים את הדברים הוא לפי וועדות בכנסת, פגישה עם ח"כ ושרים שרוצים לשנות את התמונה מול הרגולטור.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x