עליה בפניות למד"א בעקבות האובך

מרבית חולי אסטמה וקוצר נשימה קיבלו טיפול

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
06/11/2015

האובך השורר בכל רחבי הארץ ביממה האחרונה, מביא עימו גם עלייה בכמות הנפגעים * החל משעות הערב המוקדמות יום (ג') ועד היום בשעות הצהרים העניקו צוותי מד"א טיפול רפואי ללמעלה מ- 299 בני אדם, בהם למעלה מ 146 בני אדם שסבלו מקוצר בנשימה ומהתקפי אסטמה, למעלה מ 53 בני אדם שהתעלפו ולמעלה מ 100 בני אדם שסבלו מהחמרה של מחלות לב 

האובך במקומות שונים ברחבי הארץ גרם לעלייה בכמות הפניות אשר הגיעו למוקדי מד"א מאנשים אשר נפגעו כתוצאה מפגעי מזג האוויר. 

בין השעות 16:00  ביום (ג' 3.11) ועד השעה 16:00 היום (ד') העניקו צוותי מד"א טיפול רפואי ללמעלה מ- 299 בני אדם שנפגעו מהאובך.

בין הנפגעים למעלה מ- 146 בני אדם שסבלו מקוצר בנשימה, מהתקפי אסטמה והחמרה של מחלות ריאה, למעלה מ -53 בני אדם שהתעלפו ולמעלה מ- 100 בני אדם שסבלו מהחמרת תסמיני מחלות הלב שמהן הם סובלים.

מדובר בעליה של כעשרה אחוזים, כך לדוגמא בשבוע שעבר (27.10 בשעה 16:00 ועד 28.10 בשעה 16:00) נרשמו במד"א קריאות ל- 114 בני אדם שסבלו מקוצר בנשימה ומהתקפי אסטמה, וכ 150 בני אדם שהתעלפו וסבלו מהחמרה של מחלות לב.

מנכ"ל מד"א אלי בין: "במד"א שומרים על כוננות בעקבות האובך. על מנת להימנע מפגיעות בנפש אני שב ומבקש מהציבור הרחב להישמע להמלצות מד"א, וקורא לסובלים מבעיות נשימה, לחולי לב וריאות, לקשישים ולנשים בהריון להישאר במבנים עם חלונות סגורים ולהימנע מפעילות מחוץ לבית".  

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x