ענבל אור רכשה קרקע נוספת בגבעתיים בסכום כולל של 12 מיליון ש"ח ומשיקה פרוייקט חדש

על הקרקע יוקם בניין יוקרתי למגורים הכולל 12 יחידות דיור ופנטהאוז

 

 
ענבל אור, בעלת השליטה בחברת מגדלאור ענבל אור, בעלת השליטה בחברת מגדלאור
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
09/11/2015

ענבל אור מנכ"ל אור סיטי נדל"ן תחל לשווק פרויקט מגורים יוקרתי חדש ברחוב פועלי הרכבת 25 בגבעתיים לאחר שהודיעה כי רכשה את הקרקע לפרויקט בשווי כולל של כ-12 מיליון ש"ח.

על הקרקע יוקם בניין מגורים בוטיק בן 7 קומות אשר יכלול כ-12 יחידות דיור גדולות בנות 4 ו-5 חדרים וכן, פנטהאוז גדול ומפואר.  לכל יחידת דיור מרפסת שמש גדולה וחנייה. החברה תחל לשווק את יחידות הדיור במחיר של 2.2 מיליון ₪ לדירת 4 חדרים וכ-3 מיליון ₪ עבור דירת 5 חדרים. דירת הפנטהאוז היוקרתית תשווק בכ-5 מיליון ₪. 

רכישת הקרקע ברחוב פועלי הרכבת בגבעתיים הינה הרכישה השלישית שענבל אור מבצעת בחודש האחרון לאחר שכבר הודיעה, כי מימשה עסקת מכר ברחוב הדר 1 ברמת גן בהיקף של 30 מיליון ₪ וזמן קצר לפני כן הודיעה על רכישת מקרקעין נוספת ברחוב צ'לנוב 6 בת"א בהיקף של כ20 מיליון ₪. 

רחוב פועלי הרכבת, מעתודות הקרקע היפות ביותר בגבעתיים, ממוקמת בנקודה הגבוהה ביותר בעיר. באזור נגיש לכל הנמצא בקרבת מוסדות חינוך וציבור, שירותים קהילתיים מגוונים ואזורי מסחר. מדובר באחד האזורים השקטים והירוקים בגבעתיים המבוקש בקרב זוגות צעירים ומשפרי דיור. 

ענבל אור מנכ"ל אור סיטי נדל"ן ציינה כי, "רכישת הקרקע ברח' פועלי הרכבת באה לאחר מימוש שתי עסקאות מקרקעין רק בחודש האחרון. עתודת הקרקע ברח' פועלי הרכבת הינה מהיפות בגבעתיים ונחשבת לאזור יוקרתי בו הדירות נמכרות בפער של מיליון ₪ יותר מהמחיר אותו אנו מציעים ללקוחותינו. אני שמחה להשיק פרויקט נוסף וחדש של החברה ולהעניק ללקוחותינו גם הפעם, הזדמנות לחסכון של כסף רב ברכישת דירה באזור אטרקטיבי ומבוקש במרכז".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x