לרשום ביומנים הוועידה השנתית למימון ומיסוי תאגידי

האירוע יתקיים במלון סיטי טאואר ב19.11

 

 
פרופ ליאו ליידרמן, כלכלן ראשי, בנק הפועלים, פרופ ליאו ליידרמן, כלכלן ראשי, בנק הפועלים,
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
10/11/2015

די.סי.פייננס ופירמת רואי החשבון פאהן קנה Grant Thornton Israel גאות להודיע על הוועידה השנתית למימון ומיסוי תאגידי, אשר תתקיים ביום ה', 19 בנובמבר, 2015, במלון לאונרדו סיטי-טאואר, רמת גן.
 
בין המרצים השנה: ח"כ איתן כבל, יו"ר ועדת הכלכלה, כנסת ישראל, פרופ' ליאו ליידרמן, כלכלן ראשי, בנק הפועלים, רו"ח מיקי בלומנטל, שותף מנהל, פאהן קנה Grant Thornton Israel , מר רנן כהן אורגד, מנכ"ל לידר הנפקות ועוד.
 
בועידה ייקחו חלק כ-500 יו"רים, מנכ"לים, סמנכ"לי כספים, חשבים של חברות בינוניות ומעלה והעוסקים בתחום, מנהלי השקעות, בנקאים, נציגי הרגולטור, אנליסטים, חברות הדירוג, עורכי דין, כלכלנים וחתמים.
 
מצורף לעיונך סדר היום המלא לוועידה.
 
להשתתפות בוועידה,ניתן להירשם , בהזנת קוד רישום 75.

https://israel-finance.com/main/register

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x