למעלה ממחצית מנהלי משאבי אנוש בארגונים הגדילו ב-2015 את ההוצאה על טכנולוגיה לניהול המשאב האנושי בארגון

 

 
אבנר מימון סמנכל פעילות ישראלאבנר מימון סמנכל פעילות ישראל
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/11/2015

סקר שערכה קבוצת Human Capital Media Advisory, הזרוע המחקרית של מגזין Talent Management, מגלה כי, מנהלי משאבי אנוש בלמעלה ממחצית החברות שנדגמו, דיווחו כי במהלך 2015 חל גידול בהשקעה שלהם בפתרונות תוכנה לניהול המשאב האנושי,  לעומת שנת 2014. במחקר לקחו חלק 127 ארגונים מארה״ב וממדינות נוספות, במרביתם מעל 1,000 עובדים. 

על פי הסקר, מנהלי ה-HR אפיינו את הטכנולוגיות המסייעות להם בעבודה השוטפת, בעיקר מערכות לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management), גיוס עובדים, ניהול הלמידה, הערכת ביצועי עובדים, Analytics, ניהול תמריצים ותגמול, המשכיות ניהולית, ניהול טאלנטים ומובייל. 

המנהלים דיווחו כי ״בשוק שמשתנה תדיר, עליהם להחליט באיזה טכנולוגיות שווה באמת להשקיע״. 58 אחוז מהנשאלים הודו שהם אינם מתכוונים להשקיע בפתרונות לניהול רווחה ורק 14 אחוז דיווחו שהם מתכונים לרכוש פתרונות חדשים בתחום זה. לעומת זאת, 39 אחוז דיווחו על כוונה להצטייד בתוכנות במובייל וכי זהו התחום בו יש סבירות גבוהה להשקעה בשנה הקרובה. 37 אחוז אמרו כי הם מתכוונים להשקיע בפתרונות תוכנה לניהול הטאלנטים.  

מנהלי ה- HR ציינו כי הם מפיקים תועלת רבה ממרבית הטכנולוגיות בהן הם משתמשים ולמעלה ממחציתם אמרו ש״מערכות התוכנה הייעודיות ל-HR מספקות את המידע הנדרש לטובת קבלת החלטות טובות יותר בתחום ניהול הטאלנטים״. 

"אנו מזהים מגמה מקבילה גם בשוק הישראלי", אומר אבנר מימון, סמנכ"ל פעילות ישראל EMEA בסינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. ״כל ארגון מכיר בצורך בפתרונות לניהול שוטף של מערך העובדים שמשפרות את היעילות התפעולית. בד בבד, יש עליה ברורה בדרישה לפתרונות אסטרטגיים לניהול ההון האנושי בארגון, כגון הערכת עובדים, ניהול הלמידה, תגמולים וכד', המסייעים למנהלי ה-HR לפתח ולטפח את העובדים, לעמוד ביעדים שקבע הארגון ולהכין אותו ליעדיו העתידיים."

אודות סינריון

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים בלמעלה מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים. הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים, בקרת כניסה, ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון וגיוס עובדים. מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות ברחבי העולם. סינריון הינה הספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה של פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x