החברה הישראלית "אס קי הנדסה ופרויקטים" זכתה בתואר החברה הטובה ביותר בעצרת אירופה לעסקים

 

 
סמיר חורי מנכל קבוצת אס קי הנדסהסמיר חורי מנכל קבוצת אס קי הנדסה
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
13/11/2015


המשימה העיקרית של המוסדות והנציגויות בעצרת היא ליצור תדמית חיובית של האזורים, החברויות והאישים בקהילה העסקית באירופה, להביא לקידום תקשורת ושיתופי פעולה בין מדינות וליצור רב תרבותיות וחדשנות ברחבי העולם. בכנס ישתתפו מדענים, יזמים, אנשי עסקים וחינוך, פוליטיקאים וחברי הפרלמנט הבריטי. כמו כן, צפויה בכנס נוכחות תקשורתית בינלאומית של אתרי אינטרנט, ערוצי מדיה שונים וכמו כן, והמגזין Leaders Times magazine. 

העצרת הינה תאגיד עצמאי של שיתוף פעולה כלכלי, חברתית והומניטארית, שנוסד באוקספורד, בריטניה בשנת 2000. מטרתה להיות פלטפורמה אינטראקטיבית להתאמת תוכניות כלכליות אירופאיות וממנה נובעות ההנחיות של תוכניות האיחוד האירופי ל"שכנות טובה" ול"שותפות מזרח".

הפרס בה זכתה החברה, נבע מכך שהחברה יזמה בחמש השנים האחרונות מספר צעדים כמנהיגה בחדשנות לא רק בסקטור שלה, אלא באופן מקיף בישראל. בנוסף,  החברה עמדה בקריטריונים של QC100 TQM Model המחזקים את רמת הסיפוק של הלקוח ומביאים ליעילות בעלות של כל מחלקות התפעול. גם לפרס זה הייתה חשיפה תקשורתית עולמית באמצעות אתר הכנס ובמגזין החברה.  

זהו אינו הפרס הראשון בו זוכה החברה של חורי; בחודש אפריל האחרון זכתה החברה בפרס הקשת הבינלאומית של אירופה לאיכות וטכנולוגיה (International Arch of Europe) בכנס כיווני יוזמות עסקיות (Business Initiative Directions) שהתקיים בפרנקפורט, מבין 53 מדינות שהשתתפו בכנס. 

זכתה בתואר החברה הטובה ביותר  בעצרת אירופה לעסקים 

חברי הועדה בעצרת אירופה לעסקים בחנו את הישגי הפעילות העסקית של "אס קי הנדסה ופרויקטים" וזיהו כי החברה הינה מנהיגה תעשייתית, בעלת מעמד חזק ורצון להתרחב ולהשקיע בשוק הבינלאומי והמקומי. נוסף על כך, מצאה הועדה כי החברה מספקת השקעה ברווחת עובדיה תוך פיתוח שיטות ניהול חדשניות, מובילה במנהיגות בכניסה לטכנולוגיה העולמית ומספקת שירותים וסחורות ברמה הגבוהה ביותר.

חורי, מהנדס במקצועו, הינו גם דירקטור ושותף בכיר, יחד עם ד"ר ברנע, משה לסרי, ומשפחת פורת בחברת ''סיגמא אפסילון הנדסת כוח בע"מ''  המחזיקה ב- 18% מתחנת הכוח דליה אנרגיות, ו  28%  מחברת אלון מרכזי אנרגיה. בנוסף, הוא  מכהן כדירקטור בכיר בחברות ישראליות כמו חירם אפסלון, S.E. Int,  ו GSA-EPC Projects.

מלבד זכייתה של החברה, יזכה בכנס המנהל הכללי של ''קבוצת אס קי" ("אס קי הנדסה ופרויקטים" ו"אס קי אנרגיה"), סמיר חורי, במדליית מנהל השנה. 

סמיר חורי, מנכ"ל "קבוצת אס קי": "אנו שמחים לקבל את פרסי ההוקרה אשר משקפים את הצלחת קבוצתנו בביצוע פרויקטים בארץ ובעולם. אנו מאמינים כי מגמת ההצלחה תימשך, אודות לפעילות מחקר ופיתוח אשר מציבים אותנו בחוד החנית של התעשייה בתחום פיתוח מתקני התפלת מי ים, בהשקעות בתחנות כוח וקוגניציה ובהסבת מפעלים לשימוש בגז טבעי כמקור כוח".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x