חברת אתרים יצאה הבוקר במכרז להקמת מיזם מלונאות אלטרנטיבית במתחם יריד המזרח שבנמל תל אביב

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
15/11/2015

חברת אתרים פרסמה הבוקר מכרז להקמת מיזם למלונאות אלטרנטיבית 

במבנה 4 במתחם יריד המזרח שבנמל תל אביב  (סמוך לכיכר פלומר ולכניסה לנמל תל אביב מרחוב דיזינגוף). ההחלטה לצאת למכרז התקבלה לאור ריבוי פניות של מתעניינים, מהארץ ומהעולם.

המבנה, המשתרע על פני כ-2000 מ"ר ובצמוד לו שטח של כ- 200 מ"ר (דק) על גדות הירקון, ישמש על פי תנאי המכרז להקמת מיזם מלונאות אלטרנטיבית חדשנית בישראל, ויכלול, לכל הפחות, 100 מיטות. 50% מסך המיטות יהיו בחדרים משותפים (dorms) ויאפשרו לינה מוזלת. המכרז הוא ל-20 שנה והזוכה יבחר על פי פרמטרים של איכות ומחיר.

מטרת המיזם היא לספק פתרונות לינה במחיר שווה לכל כיס תוך שימוש בשטחים המשותפים ליצירת אפשרויות למפגש ופעילות בין האורחים, על מנת ליצור חווית אירוח ייחודית וקהילה שיתופית. המיזם יאפשר לינה בחדרים משותפים, בודדים, זוגיים, ומשפחתיים ומיועד עבור תיירים, צעירים, אנשי עסקים ומשפחות. חברת אתרים בנתה את המכרז לאחר עבודת תחקיר בינלאומית, כך שהמיזם יהיה דומה למיזמים בערים מרכזיות בעולם ביניהם: ברצלונה, ברלין, פריז, לונדון וניו יורק. 

עו"ד דן מנשה, מנהל יריד המזרח וצפון הנמל: " לאחר פרסום קול קורא, קיבלנו למעלה מ-50 פניות מיזמים מהארץ ומהעולם והחלטנו לפרסם מכרז. ריבוי הפניות מצביע על אטרקטיביות המיזם וחיוניותו בנוף התיירותי בישראל". 

חברת "אתרים" היא חברה ממשלתית עירונית העוסקת בפיתוח אתרי תיירות בתחומי העיר תל-אביב-יפו באמצעות ייזום, הקמה וניהול של מרכזי תיירות, נופש, בידור אמנות וספורט וכן מיזמים המשרתים תיירות ומקדמים אותה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x