תכנית התחקירים של הערוץ הראשון "מבט שני" חוזרת עם תכנית כפולה בנושא מתווה הגז

 

 
יגאל רביד מגיש בערוץ הראשוןיגאל רביד מגיש בערוץ הראשון
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
15/11/2015

תחקיר "מבט שני" מקיף לראשונה את כל הזויות הנמצאות במוקדי המחלוקת: כיצד קיבלו הטייקונים והחברות הזרות את הזיכיון לשדות הגז? על מה נאבקים ארגוני האזרחים וכיצד מונעת הממשלה ביקורת על המתווה שרקמה עם בעלי המונופול? מהן הסכנות לביטחון האנרגטי של מדינת ישראל אם לא יבוצע צינור הולכה שני לחוף? מה יקרה אם חברת נובל אנרג'י האמריקאית, תימכר למשקיע זר או מדינה עוינת? האם ישראל מסכנת את עתידה האנרגטי כאשר מונופול הגז ישלוט ביוקר המחיה ובעלויות הגז? מדוע 1000 מפעלי תעשייה מחכים שנים כדי להתחבר לגז ורק בודדים הצליחו לחצות את מכשולי הבירוקרטיה? האם הממשלה מספרת לציבור את האמת או שלפנינו מחדל שיהווה בכייה לדורות?

 "מבט שני" בסדרת כתבות על מתווה הגז הנרקם בימים אלה כאשר שר הכלכלה מתפטר כדי להעביר סמכויות לראש הממשלה והמערכת הפוליטית רותחת.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x