מנכ"ל עמל העניקה תעודת הערכה לביה"ס הרב תחומי עמל ליידי דייויס ת"א

היותו אחד מבתי הספר הערכיים ביותר בישראל וזכייתו בתגמול דיפרנציאלי

 

 
עוד רוית דום עיני ומנהלת ביהס שרה הלפריןעוד רוית דום עיני ומנהלת ביהס שרה הלפרין
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
15/11/2015

בטקס שנערך בימים אלה במטה קבוצת עמל בתל אביב, העניקה מנכ"ל קבוצת עמל עו"ד רוית דום עיני תעודת הערכה למנהלת ביה"ס הרב תחומי עמל ליידי דייויס ת"א שרה הלפרין ולצוות בית הספר. זאת לאות הוקרה על  כך שביה"ס נבחר השנה על ידי משרד החינוך כאחד מבתי הספר הערכיים ביותר בארץ, וזכייתו בשל כך בתגמול דיפרנציאלי. 
 
"אנו מציינים בסיפוק רב ובגאווה גדולה את ההישג המרשים של בית הספר" אמרה עו"ד דום עיני, וציינה שהקריטריונים לתגמול שקבע משרד החינוך, מכוונים לבתי הספר שחוללו את השינוי המשמעותי ביותר בקרב הלומדים. התגמול הדיפרנציאלי מחושב על פי שיעור השיפור שביצעו בתי הספר ביחס לשנה הקודמת ועל פי שיעור השיפור שקידמו את תלמידיהם ביחס לרמתם. הדגש ניתן על שיעור השינוי ולא רק על הציון הסופי. "ההחלטה לבחור בבית הספר כאחד מבתי הספר הערכיים ביותר בישראל מעידה על תהליך עקבי, מתמשך ועמוק שאתם מובילים בבית הספר שלכם שנה אחר שנה" הדגישה עו"ד דום עיני והוסיפה: "את שרה מובילה יחד עם הצוות שלך ובשיתוף עם המערך הפדגוגי של רשת עמל, עשייה חינוכית וערכית חשובה, המניבה תוצאות מדהימות, ואתם ראויים על כך למלוא ההוקרה וההערכה. זה בא לידי ביטוי גם בתחום הערכי, גם בתחום החברתי וגם בתחום ההישגים הלימודיים של בית הספר.

העובדות מדברות בעד עצמן. כל הנתונים מעידים על עשייה חינוכית וערכית אינטנסיבית מאוד המקדמת באופן ניכר את התלמידים, מעצבת את עתידם ומובילה אותם להצטיינות לימודית אישית, חברתית וערכית. העשייה הזו שלכם מיישמת הלכה למעשה את האג'נדה שלנו ברשת עמל, המכוונת לכך שהבוגרים שלנו יהיו אזרחים טובים, ערכיים ומוסריים.זהו אות כבוד לקבוצת עמל. כל הכבוד לכם, והמשיכו בעשייה הברוכה הזו. אנו גאים בכם, וכאות הוקרה אני מבקשת להעניק לכם תעודת הערכה שלנו על ההישגים המדהימים שלכם".

מנהלת בית הספר הרב תחומי עמל ליידי דייויס ת"א שרה הלפרין הודתה על הדברים החמים של מנכ"ל הרשת ועל התמיכה, והדגישה כי הישגי בית הספר הם תוצאה של עבודת צוות שנרתם במלוא כוחו למימוש היעדים והאתגרים של בית הספר. 

יצוין כי בין ההישגים הבולטים של בית הספר: אחוזי בגרות גבוהים מאוד, התמדה גבוהה, עשרות סטודנטים ממכללות ואוניברסיטאות המשתלמים בתוך בית הספר, יוזמות חינוכיות פורצות דרך, פעילויות התנדבותיות, פדגוגיה חדשנית, הפעלת מרכז העצמה, מספר הולך וגדל של פרויקטים מבוססי תוצר, אחוז גיוס גבוה מאוד לצה"ל לשירות משמעותי ועוד..

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x