שכר החיילים הסדירים יעלה ב50% מתחילת השנה

 

 
משה כחלון שר האוצר משה כחלון שר האוצר
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/11/2015

"ההסכם לשיפור שכרם של כוחות הביטחון מיטיב עם אלה שמשרתים אותנו, נלחמים למעננו,  ומסכנים את החיים שלהם למען ביטחוננו.בהסכם ננסה לחזק את הרמטכ"ל, את אלופי צה"ל, את הקצינים, ואת החיילים.ננסה להגיד לכם שעשינו עבורכם את ההסכם הטוב ביותר שיכולנו לעשות.

זו עבודה של הרבה לילות כימים, אבל ברוך ה' הוצאנו מתחת ידינו את ההסכם הטוב ביותר עבורכם. הסכם שיפנה אתכם באמת לעסוק בהגנה על הארץ, ולעסוק במשימות החשובות והקשות שיש לכם ולא לחזר על הפתחים של הפוליטיקאים לעוד כסף, או שאלות אם יש לכם כסף לאימונים או אין לכם כסף לאימונים.
עשינו את זה יחד אתכם ואני שמח שאנחנו בהסכמה אחת.

מצד שני, לא זנחנו את הנושאים החברתיים ואת הצמיחה של המשק. פינינו כספים לחינוך, לרווחה, לבריאות לתשתיות, לפריפריה, ולצמיחה של המשק שגם חשובה.
כלכלה חזקה צבא חזק. אם חס וחלילה הכלכלה לא תהיה חזקה, למדינת ישראל תהיה בעיה.

אני רוצה להודות לראש הממשלה, לשר הביטחון ולרמטכ"ל כי בלעדיכם זה לא היה קורה.
זהו פרויקט מורכב, מסובך שהצריך המון מאמצים ויצירתיות ואנחנו הגענו לזה ביחד.

הרפורמות האלה יהפכו את הצבא שלנו להרבה יותר יעיל, חזק ועם התעצמות הרבה יותר גדולה ממה שידענו בשנים האחרונות.

ההסכם הזה מביא בשורות לחיילי החובה שבעזרת ה', בראשון לינואר המשכורת שלהם תוגדל בכ-50%.
אנחנו מביאים בשורה לנגדים, בעבודה משותפת עם שר הביטחון, תוקן עוול של שנים רבות ולנגדים ישופר שכרם באופן משמעותי, לאחר שנים של סחבת.

שוב, אנחנו צריכים כלכלה חזקה כדי שאתם תוכלו להמשיך לתפקד. 
לנו אין צבא אחר מלבדכם.

תודה רבה ושיהיה בהצלחה בחמש השנים הקרובות."

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x