ארגון MPS העולמי לביטוח אנשי מערך הבריאות בוחר בפתרון סאפיינס לביטוח אלמנטארי

 

 
רוני על-דור מנכל סאפיינס צילום יוסי אלוני.רוני על-דור מנכל סאפיינס צילום יוסי אלוני.
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/11/2015

חברת התוכנה סאפיינס, הנסחרת בבורסות ת"א ונאסד"ק (NASDAQ, TASE: SPNS), המספקת פתרונות תוכנה לתחום הביטוח והפיננסים, הכריזה אמש כי  Medical Protection Society (MPS) –  הארגון המוביל בביטוח רופאים, רופאי שיניים ואנשי מערכת הבריאות–  בחר בפתרון  Sapiens IDIT לביטוח אלמנטרי לניהול מערך החברים שלו.

כארגון ללא מטרת רווח, מטרתו העיקרית של MPS היא להעניק לחבריו ולמשתמשיו בעולם מערך רחב של תמיכה ושירותים איכותיים אשר דורשים סביבת עיבוד יעילה. הודות ליכולות הנרחבות של תוכנת Sapiens IDIT, כולל תמיכה בפעילות בינלאומית, יוכל MPS לאמץ בקלות את מערכת סאפיינס IDIT במקום להתאים אותה לצרכיו ולהעדפותיו, ובכך לקצר את זמן ההטמעה ולהוזיל את העלות הכוללת.

לדברי דן בוון, מנהל התפעול של MPS ויו"ר ועדת ההיגוי, "כארגון ללא מטרות רווח, אנו פועלים אך ורק לטובת החברים שלנו. בחרנו בפתרון של סאפיינס על מנת לעדכן את המערכת שלנו ועל מנת להמשיך ולספק שירות ברמה עולמית למעל 300,000 חברים ברחבי העולם. הבחירה בסאפיינס התבססה לא רק על איכות מערכת IDIT, אלא גם על המוניטין של צוות סאפיינס ועל היכולת המוכחת של החברה להטמעה מהירה מאוד של המערכת. במהלך פעילות ההערכה שביצענו, בילינו זמן לא מבוטל עם כמה מלקוחות סאפיינס בבריטניה על מנת ללמוד מניסיונם, דבר שרק הוסיף וחיזק את הרושם החיובי שלנו על החברה. Sapiens IDIT נותנת מענה לצרכים הנוכחיים שלנו תוך מתן פתרונות לאתגרי העתיד".

בין היתרונות הצפויים מאימוץ פתרון  Sapiens IDIT:
  • שיפור יעילות התהליכים.

  • צמצום ההוצאות הכרוכות בטיפול בתיקים.

  • הגדלת שביעות הרצון של החברים.

  • שקיפות ובקרה משופרת.

גארי שרן, נשיא חטיבת הביטוח האלמנטרי וביטוח המשנה של סאפיינס, ציין כי "אנחנו שמחים על הצטרפותה של MPS למשפחת סאפיינס ורוצים להרחיב את ה'תודות' גם ללקוחותינו הקיימים שעזרו ל-MPS להבין לא רק מה אנו מציעים, אלא גם את החשיבות שבמסע המשותף עם הצוות של סאפיינס. פילוסופיות ההטמעה של סאפיינס ו-MPS קרובות ומשיקות זו לזו – אנחנו מאמינים שמערכת צריכה להתאים ללקוח כבר מהרגע הראשון ולספק לו ערך מהיר ללא צורך בהתאמה נרחבת לאחר הפריסה. גישה זו של 'לסגל לעומת להסתגל' הינה גורם מבדל משמעותי בפתרונות סאפיינס. MPS הוא לקוח הביטוח האלמנטרי הרביעי של סאפיינס בשוק האנגלי, שוק אסטרטגי לחברה".

פתרון  Sapiens IDIT נבנה מתוך מחשבה על צמיחה ושינוי, והוא כולל יכולות נרחבות הנותנות מענה גם לסביבות הפרושות על מספר חברות, מספר מותגים, מספר מטבעות ומספר שפות. מערכת הניהול של Sapiens IDIT בנויה על טכנולוגיה פתוחה שיכולה בקלות להשתלב עם כל מערכת או מסד נתונים חיצוניים והמאפשרת שימוש במחשבים, מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים חכמים.

אודות  Medical Protection Society (MPS)

MPS הוא הארגון המוביל בעולם לביטוח רופאים, רופאי שיניים ואנשי מערכת הבריאות מפני תביעות וקובלנות. MPS מעניק הגנה ותומך באינטרסים המקצועיים של למעלה מ-300,000  חברי הארגון בכל רחבי העולם. MPS אינו חברת ביטוח. כל היתרונות הגלומים בחברות ב-MPS נתונים לשיקול הדעת של הארגון כפי שמפורט בתקנון האגודה. 

אודות סאפיינס 
סאפיינס, מקבוצת פורמולה מערכות, הינה ספקית עולמית של פתרונות תוכנה לשוק הביטוח המותאמים לתחומי ביטוח אלמנטארי, ביטוחי חיים ופנסיה, ביטוחי משנה ועוד. פתרונות החברה מאפשרים לחברות הביטוח לייעל תהליכים עסקיים, להסתגל במהירות לשינויים בתעשייה ולספק שירותים חדשניים ללקוחותיהן. סאפיינס הנה בעלת ותק רב בעבודה עם חברות ביטוח בינלאומיות, ממשלות ובנקים. החברה מעסיקה כ-1,500 עובדים ומשרתת יותר מ-170 חברות ביטוח בצפון אמריקה, אירופה, אסיה וישראל. 
 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x