פלוריסטם תפרסם מידע חדש על המוצר PLX-R18 בכנס של איגוד ההמטולוגיה האמריקאי

המידע החדש יציג את מכאניזם הפעולה של PLX-R18 בפגיעה בתפקוד מח העצם כתוצאה מקרינה

 

 
זמי אברמן, מנכל פלוריסטם זמי אברמן, מנכל פלוריסטם
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/11/2015

חברת הביו-רפואה פלוריסטם הודיעה היום (ג) כי תציג מידע חדש על תאי ה-PLX-R18 בכנס השנתי של איגוד ההמטולוגיה האמריקאי (ASH) ה-57 שיתקיים באורלנדו, פלורידה ב-5-8 בדצמבר, 2015. 

המצגת, שכותרתה היא "מכאניזם הפעולה של PLX-R18, ריפוי באמצעות תאי שיליה לטיפול בפגיעה במח העצם כתוצאה מחשיפה לקרינה" תוצג ב-6 בדצמבר. המידע שיוצג נאסף במסגרת ניסויים פרה-קליניים בעכברים שנחשפו לקרינה והוא מראה כי מכאינזם הפעולה של תאי PLX-R18 ממתן את הנזק שנגרם למח העצם כתוצאה מחשיפה לרמות גבוהות של קרינה, כמו בעת אסון גרעיני. כמו כן, ב-3 בדצמבר יפורסם במגזין הרפואי של ה-ASH (באתר האינטרנט) מאמר בנושא.

הניסוי נערך בשיתוף עם Charit'e, בית הספר לרפואה שבאוניברסיטת ברלין, מרכז ברנדנבורג לרפואה משקמת בברלין,המכון האונקולוגי שרת שבמרכז הרפואי הדסה בירושלים והמכון הלאומי לאלרגיות ומחלות מדבקות בארה"ב (NIAID) אשר תמך במחקר שהתבצע באוניברסיטת אינדיאנה. במאמר שפורסם קודם לכן, תואר השיפור במספר הכולל של השורדים, כמו גם נצפה תהליך השיקום של תפקוד מח העצם בבעלי חיים שעברו הקרנות, כתוצאה מהטיפול באמצעות תאי PLX-R18. 

זמי אברמן, מנכ"ל פלוריסטם, אמר היום: "יש לנו מספר הולך וגדל של הוכחות פרה קליניות שמדגימות כי לתאי ה-PLX-R18 ישנה יכולת משמעותית לשנות את סוג הפרשות החלבונים שלהם, בהתאם לסיגנלים הכימיים שהם מקבלים מהריקמה הפגועה. בתהליך זה המערב מגוון רחב של חלבונים (ציטוקינים) שתורמים להחלמה של המערכות ההמטופואטיות והחיסוניות, נראה כי ניתן להגן ולשקם את תיפקודו של מח העצם. אנו שמחים להציג את המידע החדש שנאסף על מכאניזם הפעולה של התאים שלנו, למובילי הדעת בעולם בתחום ההמטולוגיה והכשל במח העצם בכנס השנתי של ה-ASH". 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x