בייגין תארח את ועידת ההשקעות ישראל-סין הגדולה בכל הזמנים

למצוא הזדמנויות עסקיות ולחזק את שיתופי פעולה בין הארצות

 

 
איל רוזנטל מנהל קרן אינפינטיאיל רוזנטל מנהל קרן אינפינטי
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
18/11/2015

הוועידה, ביוזמת משרד הכלכלה הישראלי וקרן אינפיניטי ישראל-סין, תתקיים ב-4-6 בינואר 2016 וצפויה לארח למעלה מ-1,000 יזמים, אנשי עסקים ומשקיעים משתי המדינות, לצד גורמי ממשל בכירים סיניים וישראליים בראשות השר יובל שטייניץ ושר הטכנולגיה והמדע הסיני, וון גאנג וכן מנכ"ל משרד הכלכלה, עמית לנג. "ההשקעות הסיניות בטכנולוגיה ישראלית יעברו את רף ה-10 מיליארד דולר ב-5 השנים הקרובות", מעריך אייל רוזנטל, מנהל ההשקעות בקרן אינפיניטי ישראל-סין

אומת הסטארט-אפ ממריאה לסין: ועידת הטכנולוגיה, החדשנות וההשקעות הישראלית-סינית, יוצאת לדרך – הוועידה המשותפת לשתי המדינות הגדולה בכל הזמנים. ועידתChina Israel Technology, Innovation & Investment Summit, שתתקיים בבייג'ין בין התאריכים 4-6 בינואר 2016, תכלול גם הצגה של החברות הישראליות המובילות בתחומן ומערך שידוכים וחיבורים  של קרנות ומשקיעים סיניים עם חברות ויזמים ישראליים. 

ועידת ישראל-סין להשקעות היא יוזמה משותפת של משרד הכלכלה וקרן ההשקעות אינפיניטי ישראל-סין, לאור ההתעניינות הגוברת של חברות סיניות במשק הישראלי בשנים האחרונות, והרכישות שביצעו בו. מטרת האירוע, שנערך בתמיכה מלאה של ממשלת סין ובסיוע שגרירות ישראל בבייג'ין, היא עידוד שיתופי פעולה בין חברות ישראליות וסיניות בתחומי הטכנולוגיה, החדשנות וההשקעות. 

בוועידה צפויים להשתתף למעלה מ-1,000 אורחים. כמו כן, במסגרת שיתוף הפעולה בין המדינות, צפויים לקחת חלק בוועידה שרים מסין ומישראל, לצד נציגי זרועות הביצוע של ממשלת סין, NDRC ו-MOST.

בין חברות הענק הסיניות הצפויות להשתתף בוועידת ישראל-סין ניתן למנות את  נציגי Alibaba, Baidu, Cheeta Mobile, ChemChina, BYD, Sinopharm, GAC Group, Tencent, Jing Xiaomi, Dong, BOE ו-Cofco, ואת בתי ההשקעות והמוסדות הפיננסיים דוגמת הבנק לפיתוח סין ו- Fuson. בוועידה צפויים עוד להשתתף משקיעים סיניים פרטיים המחפשים הזדמנויות השקעה ושיתופי פעולה עם חברות ישראליות ונציגים של כ-35 קרנות השקעה מובילות דוגמת Sequoia China ו-Legend Holdings, Metrix, Legend Capital, IDG, Hony Capital, CITIC Capital, CICC ו-SVG.

כ-250 מנהלים ומנהלות בכירים מקרנות הון סיכון ומחברות טכנולוגיה ישראליות עתידים לבקר בוועידה, ביניהן חברות טכנולוגיה מובילות דוגמת Cortica, Kaiima, Itamar Medical, ReWalk, ThetaRay, Water-Gen ו-IronSource eToro, IDE tech,VisualLead, Credorax, Celltick Servatronix Appsflyer,. לצדן יגיעו חברות מובילות נוספות בתחומי הערים החכמות, המכשור הרפואי, האגריטק, הקלינטק, האינטרנט והמובייל.
ועידת China Israel Technology, Innovation & Investment Summit תכלול מספר מסלולים: אינטרנט ומובייל, אגריטק וקלינטק, מדעי החיים ויישומים תעשייתיים,  ערים חכמות  הכנס ישודר און-ליין לכ-500 אלף איש. 

לדברי אייל רוזנטל, מנהל (Managing Director) בקרן ההשקעות אינפיניטי ישראל-סין, וממארגני הוועידה, "ההשקעות הסיניות בטכנולוגיה ישראלית יעברו את רף ה-10 מיליארד דולר בחמש השנים הקרובות. לאור שגשוג מיוחד בהשקעות הסיניות במגוון מגזרים בישראל, הוחלט ביוזמת משרד הכלכלה ואינפיניטי למנף את ההצלחה ולהעמיק את ההיכרות ושיתוף הפעולה בין חברות סיניות וישראליות.  כתוצאה ממפגשים שיחלו בוועידת ישראל-סין אנו צופים חתימת עסקאות בתחומים שונים בהיקף של כמיליארד שקל". 
 
זיוה איגר, מובילת הכנס ומנהלת היחידה להשקעות זרות ושיתופי פעולה במשרד הכלכלה: "אנחנו גאים להזמין משקיעים סינים להתרשם מהחדשנות הישראלית והאפשרויות הרבות הגלומות במדינת ישראל, בטכנולוגיות שמפותחות כאן ובכוח האדם האיכותי שלנו. תקופה שבה התעשיות כולן, החדשות והמסורתיות, משנות צורתן, המהירות רבה כל כך, אין נכון יותר מלהשקיע ולהקים פעילות בישראל – מדינה שמייצגת את קדמת החדשנות והיצירתיות עם ההון האנושי מהמיוחדים בעולם".
 
אינפיניטי מנהלת את קרן ההשקעות אינפיניטי ישראל-סין, הקרן הישראלית סינית הראשונה.  הקרן שמנוהלת ע"י אמיר גל-אור ואבישי זילברשץ, ביצעה מעל ל- 30 השקעות הקשורות לסין ולאחרונה ביצעה 9 אקזיטים משמעותיים בסין מתוכם 4 חברות שהונפקו ו- 5 חברות שנמכרו.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x