אלעד ליבוביץ׳ מונה למנהל קבוצת אוטוקד 360 באוטודסק

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
19/11/2015

אלעד ליבוביץ’, (30) התמנה למנהל קבוצת AutoCAD 360 בחברת אוטודסק, מובילה גלובאלית בתחום העיצוב ב- 3D ובתוכנות הנדסה.  ליבוביץ’ ינהל את הפיתוח בישראל ובסינגפור של קו מוצרי AutoCAD 360 למובייל – iOS, Android ו-Windows. המוצר, שהוצג לאחרונה על ידי אפל נמצא כיום בשימוש של למעלה מ-20 מיליון משתמשים.

לפני ההצטרפות לאוטודסק שימש ליבוביץ’ כמייסד ומנכ”ל חברת פור-איץ’, חברה לפיתוח אפליקציות מובייל, שנרכשה על ידי אוטודסק. ליבוביץ’ הוא בוגר ממר”ם שבמהלך שירותו הצבאי פיקד על קורס תכנות בבית הספר למקצועות המחשב של צה״ל. ״מתרחשת כיום מלחמת חורמה על הפרודוקטיביות בעבודה: ענקיות החומרה מייצרות מכשירים דוגמת ה-iPad Pro של אפל, ה-Surface של מיקרוסופט וה-Pixel C של גוגל, המנסים להחליף את השימוש היום-יומי שלנו במחשב האישי. המטרה שלנו היא לתת לכל משתמש באשר הוא את מלוא החוייה והיכולות באריזה מהודקת אחת״.

אודות Autodesk
Autodesk, היא מובילה גלובאלית בתחום העיצוב ב- 3D ובתוכנות הנדסה. Autodesk יוצרת תוכנות, שירותי ענן ואפליקציות למגוון רחב של תעשיות כולל: אדריכלות, הנדסה, תשתיות, בניה, ייצור, רכב, מדיה, בידור, עיצוב פנים ואמנות דיגיטלית. 

Autodesk ישראל:
בהתאם למטרת החברה למשוך ולשמור על מיטב הטאלנטים, משרד Autodesk בתל אביב נפתח לראשונה בנובמבר 2009, כדי לאפשר גישה למתכנתים הטובים בסוגם, המהנדסים והיוצרים שחיים בישראל. כיום, עם מעל 120 עובדים, הממוקמים בשדרות רוטשילד בתל אביב, בלב "עמק הסטארט-אפים התל אביבי", תפקידה של שלוחת Autodesk הוא לשמש כמרכז R&D לשירותי הענן והכלים לתוכנות המובייל ולאחרונה, גם כבית יצירה ופיתוח לפלטפורמת הדפסת התלת-מימד Spark.
Autodesk ממשיכה לחפש את המתכנתים הטובים והמבריקים ביותר שיש לישראל להציע ומחפשת סטארט-אפים עם מומחיות בטכנולוגיית ענן, עיצוב מובייל והדפסת תלת-מימד

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x