מינוי דני עטר ליו"ר קק"ל אושר

יעל כהן פארן בדרך לכנסת

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
22/11/2015

דירקטוריון קק"ל אישר היום (יום חמישי) את מינויו של ח"כ דני עטר, כיו"ר דירקטוריון קק"ל העולמי ואת ד"ר עוזי לנדאו, כיו"ר עמית. עטר מחליף את אפי שטנצלר, ולנדאו, את אלי אפללו. עם אישור המינוי דני עטר מתפטר מהכנסת. הבאה בתור רשימת המחנה הציוני היא נציגת התנועה הירוקה, יעל כהן פארן אשר תושבע לכנסת ביום שני הקרוב.
 
ח"כ לעתיד יעל כהן פארן הגיבה על מינוי ח"כ דני עטר "אני רוצה לברך את חבר הכנסת היוצא דני עטר על כניסתו לתפקיד החשוב של יו"ר קק"ל. נפגשתי עם דני אשר הביע נכונות לקידום תחום הקיימות והשקיפות בקק"ל. אני מאמינה שיהיה לנו שיתוף פעולה פורה בתפקידו החדש ומאחלת לו הצלחה רבה.

אני נכנסת לתפקידי כחברת כנסת ביראת כבוד ועם שליחות של קידום תפיסת 'הקיימות' במגוון תחומים כמו תכנון עירוני, תחבורה בת קיימה, אנרגיה מתחדשת ועוד. אני מודה על הזכות להיות הנציגה הראשונה של התנועה הירוקה בכנסת ישראל ולכן האחריות המוטלת על כתפיי רבה. מעתה לאג'נדה החברתית-סביבתית יש קול ברור בכנסת."

יעל כהן פארן תושבע לכנסת במהלך יום שני הקרוב.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x