ארנק סלולרי: הדרך הנוחה להעניק דמי חנוכה

 

 
שלמה זיטמן מנכל סלאריקסשלמה זיטמן מנכל סלאריקס
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
24/11/2015

סבא, רוצה להעביר דמי חנוכה לכל נכדיך? לסלאריקס יש פיתרון בשבילך. הארנק הסלולרי של סלאריקס מאפשר לקיים מסורת יהודית עתיקה בשיטות של המאה ה-21. שירות הארנק הסלולרי של סלאריקס מאפשר להעביר כסף מכל משתמש לכל נמען בלי צורך להחזיק בכסף מזומן, בלא לשלם עמלה על משיכת מזומנים או על העברה בנקאית, ואף בלא פגישה פיזית בין מעניק הכסף והנמען. וזאת גם אם לנמען עדיין אין חשבון סלאריקס.
 
"שירות סלאריקס מאפשר לכל בעל חשבון סלולרי להעביר כסף לכל אחד בלא צורך לפגוש אותו פנים מול פנים, להיסחב עם מזומנים או לשלם עמלה בנקאית יקרה. כסבא שמעניק מידי שנה דמי חנוכה לנכדיו, עשיתי לעצמי חיים קלים ופשוטים יותר", אומר יזם ומנכ"ל סלאריקס, שלמה זיטמן.

"דרך שירות סלאריקס מעניקים כספים לקרובים ולחברים בלא משיכת כסף בכספומט ותשלום על עמלת משיכה, בלא חשש מטעויות בספירת הכסף, בלא צורך להתעסק ביצירת סכום הכסף המדוייק ובלא צורך להסתובב ברחוב עם כמות גדולה של כסף מזומן", אומר מנהל המכירות של סלאריקס, מייק איפלה.

העברת הכספים באמצעות חשבון אישי של סלאריקס נעשית חינם אין כסף – פתרון שחוסך את כל העמלות שגובים הבנקים על העברות בנקאיות, שמגיעות למספר שקלים על כל העברה בודדת, שעשוי להצטבר למאות שקלים במקרה של העברה למספר נמענים גדול. 

בעלי חשבון סלאריקס עסקי יכולים להעביר דמי חנוכה לכל משפחתם וחבריהם בבת אחת באמצעות השירות החדש של סלאריקס, "הפץ כסף", המאפשר לכל בעל חשבון עסקי להעביר בו כסף בבת אחת למספר בלתי מוגבל של נמענים, בעמלה בסכום כולל של שקל אחד על כל העברות הכספים גם יחד.

אודות סלאריקס
חברת סלאריקס – החברה המובילה בישראל בפיתוח ושיווק תשלומים סלולריים - הוקמה ב-2009 בידי שלמה זיטמן, יזם סדרתי שהקים בעבר את חברת החנייה הסלולארית העולמית "פנגו". שירות החברה מאפשר לשלם בקלות על חשבונות, לערוך קניות ולהעביר כסף לכל מי שבידו טלפון סלולרי. ההתקשרות מבוצעת תחת מנגנון SSL שמונע חשיפה של המידע והנתונים ומאובטחת בהתאם ההגדרות המחמירות של תקן PCI DSS.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x