ביסקול במגעים מתקדמים לייצוא מוצרי ARAD ים המלח ל-50 מדינות

'ביסקול', יצרנית המותגים 'קליאו', 'פלצ'ה אזורה' ועוד, מנהלת משא ומתן עם חברת 'פליירי' האיטלקית לייצוא עולמי של מוצרי המותג 'ARAD 26' המיוצר בישראל

 

 
ליאור לוי מנכל ביסקולליאור לוי מנכל ביסקול
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
25/11/2015

בפגישה שהתקיימה בשבוע שעבר בין מנהל הסחר הבינלאומי של קבוצת 'פליירי' מאיטליה, לוריס פלנקון, לבין ליאור לוי, מנכ"ל קבוצת 'ביסקול', נדון שיתוף פעולה בעניין ייצוא סדרת מוצרי 'ARAD ים המלח', אותה מייצרת 'ביסקול' בישראל, ל-50 מדינות בהן פועלת 'פליירי', בהן סין, סינגפור, בריטניה, צ'כיה, איטליה ומדינות אפריקה. 

מחזור המכירות ב-5 השנים הראשונות צפוי להסתכם בכ-20 מיליון דולר. סדרת 'ARAD' מקיפה 30 מוצרים המבוססים על מינרלים מים המלח. הסדרה הושקה לראשונה לפני כעשור, ונמכרת מאז בשווייץ, הולנד, יפן וארה"ב.
רשת 'MIGRO' השווייצרית, בה נמכרת הסדרה מזה כעשור, הודיעה לאחרונה כי בתום בחינה בת שנתיים לא מצאה סדרת מוצרים טובה יותר על בסיס מינרלים מים המלח, ולכן תחדש את הסכם רכישת מוצריה של קבוצת 'ביסקול' גם בשנים 2016-2017. 

יצרנית מוצרי הטיפוח 'פליירי'-איטליה נוסדה בשנת 1830 ומנוהלת על-ידי הדור החמישי של המשפחה. כיום, כאמור, היא פעילה ב-50 מדינות בעולם, ומיוצגת בישראל על-ידי קבוצת 'ביסקול', שנוסדה בתחילת שנות ה-30 בישראל, ומנוהלת על-ידי הדור השלישי במשפחת לוי. 

ליאור לוי, המשמש מזה 3 שנים גם כיו"ר האגף למפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים, ציין כי "הייצוא הוא מנוע הצמיחה העיקרי של התעשייה הישראלית, ואנו עוסקים בכך מזה 30 שנה. אני תקווה כי אכן בעתיד הקרוב ייחתם הסכם שיתוף הפעולה לייצוא סדרת 'ARAD' עם קבוצת 'פליירי', מהלך שמבחינת 'ביסקול' יהווה קפיצת מדרגה עסקית של ממש"

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש
x