"הכשרה לדורות" השיקה מערכת חדשה לניוד פוליסות

בעקבות הרפורמה בעולם הביטוח "הכשרה חברה לביטוח " ו"סוכנות דורות" השיקו מערכת חדשה לניוד פוליסות – "דורות נט"

 

 
שמעון מירון ראש אגף ביטוח חיים ופיננסים שמעון מירון ראש אגף ביטוח חיים ופיננסים
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
29/11/2015


"הכשרה חברה לביטוח" ו"סוכנות דורות" השיקו השבוע, במסגרת אקדמיית "הכשרה לדורות" את מערכת "דורות נט", מערכת אינטרנטית ייחודית המיועדת לסוכני ביטוח בתחום ביטוחי החיים והפיננסים. בכנס ההשקה השתתפו למעלה מ-150 סוכנים.

בבניית המערכת הושקעה מחשבה רבה כמו גם משאבים רבים, כאשר המטרה לתת למשווק הפנסיוני את הכלים הדרושים לו כדי להתמודד עם השינויים הצפויים בעולם הביטוח.

"דורות נט" תשמש, בין היתר, ככלי עזר לסוכנים לצורך ניוד פוליסות ביטוחי המנהלים והצבירות; בנוסף, המערכת תשמש גם לצורך השוואות מוצרים שונים, מילוי טפסים ממוחשבים, יצירת מסמכי הנמקה וגילוי נאות, שימוש במסלקה, חתימות אלקטרוניות ועוד. 

אריה קלמנזון, בעליה של "סוכנות דורות" התייחס לכך ואמר, "מערכת זאת, היחידה כרגע בשוק הביטוח, מציבה את הסוכן במרכז ונותנת לו כלים ייעודיים להתמודד עם השינויים בחוקים השונים; המערכת מכוונת לחיזוק יכולותיו של המשווק הפנסיוני, עוזרת בתהליך המכירה והגדלת העמלות ותוך כך, מחזקת את הקשר שלו עם לקוחותיו". 

 שמעון מירון, משנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח חיים ופיננסים ב"הכשרה חברה לביטוח" מסר, "השקת המערכת החדשה נועדה בראש ובראשונה להוות כלי עזר לעבודתם של הסוכנים. אנו נמשיך ונפעל על מנת להוסיף ולשדרג את השירות המקצועי והאיכותי אותו אנו מעניקים לסוכני הביטוח וללקוחותיהם"


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x