בריינסוויי: מערכת ה-Deep TMS של החברה אושרה לכיסוי ביטוחי בארה"ב על ידי מבטחת נוספת של Medicare

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
30/11/2015

בריינסוויי, המפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לטיפול בהפרעות מוחיות, הודיעה היום כי חברת הביטוח Wisconsin Physicians Services, אחת מחברות הקבלן של Medicare, אישרה באופן רשמי פוליסת ביטוח, המאפשרת את הטיפול במערכות החברה. לחברת הביטוח  Medicare  WPS  כ–6.6 מיליון מבוטחים בארה"ב, בעיקר במדינות אינדיאנה, מישיגן, יוטה, נברסקה, קנזס ומיזורי. תוקף הפוליסה יחל ב-1 בדצמבר 2015. כמו כן, בוטלה הגדרת הטכנולוגיה של החברה כטיפול ניסויי (Experimental/Investigational) תחת הקריטריונים לטיפול המופיעים בפוליסה. 

חברות ביטוח נוספות שכבר אימצו את הטכנולוגיה של בריינסוויי לטיפול רפואי לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המוח ומאפשרות כיסוי ביטוחי בארה"ב למערכת ה-Deep TMS ללמעלה מ 200 מיליון איש בהןUnited Healthcare , Humana ,Medicare ריג'נס מקבוצת Blue Cross and Blue Shield ועוד. 

ד"ר גיא איזיקיאל, נשיא ומנכ"ל בריינסוויי מסר: "ההכרה של חברות הביטוח במערכת ה-,Deep TMS שפיתחה בריינסוויי לטיפול בדכאון מג'ורי, מסייעת להגברת המודעות לטכנולוגיה חשובה זו ולאימוצה בקרב פסיכיאטריים וקליניקות רפואיות בארה"ב. אנו מרכזים מאמצים להחדרת מערכת ה-Deep TMS לשווקים המרכזים הרפואיים בארה״ב ויש חשיבות רבת להגדלת מספר המבטחים, שתומכים בטיפולי הDeep TMS-. כיום  כ-70% מאוכלוסיית ארה"ב כבר מכוסים לטיפול בדכאון מג'ורי באמצעות המערכת של בריינסוויי ואנו פועלים להרחבת הכיסוי הביטוחי."

אודות בריינסוויי
בריינסוויי עוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מערכת רפואית לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. המערכת הרפואית אותה מפתחת ומייצרת החברה מבוססת על טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך הנקראת Deep TMS, באמצעותה ניתן להגיע לעומק המוח ולייצר גירוי או דיכוי עצבי. מערכות החברה נמכרות ברחבי העולם ולהן אישורי CE ו-FDA ושיפוי רפואי בקרב כ-70% מאוכלוסיית ארה"ב. עיקר מאמצי החברה בימים אלה הינם למסחור והעמקת החדירה לשוק האמריקאי לטיפול בדיכאון עמוק. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x