ועידת ישראל לעסקים תתקיים בתאריכים ה-6-7 בדצמבר במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב

תארח דוברים בינלאומיים ומקומיים לדיונים בנושאים כלכליים, מדיניים- ביטחוניים ואקטואליים

 

 
ארז ויגודמן מנכל טבע ארז ויגודמן מנכל טבע
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
02/12/2015

ועידת ישראל לעסקים של עיתון "גלובס" שתפתח בשבוע הבא בתל אביב, תעמיד במרכז סדר היום את הנושאים הבוערים שמכתיבים את הטון של הכלכלה, השווקים והחברה בארץ ובעולם, ביניהם; תרחישים מדיניים- ביטחוניים, אי השוויון העולמי, מלחמת הדתות בעולם והשפעתה, מרכז הכובד הבא של הכלכלה, מגמות בשוק ההון הישראלי, טרור דיגיטלי, החדשנות שמעצבת את האנושות, תרחישים פיננסיים גלובליים, ישראל בראי העולם, המזרח התיכון, סין במאזן הכוחות הגלובלי, סערת מתווה הגז, מערכת הבריאות בעידן של רפורמות, נדל"ן ותשתיות ועוד.

ועידת ישראל לעסקים מהווה פלטפורמה משמעותית לדיונים ייחודיים ואקטואליים ולדיאלוג בין אנשי המגזר העסקי, מקבלי ההחלטות, אנשי ממשל, בכירי המשק, דמויות מפתח מהעולם ועוד. הוועידה משמשת במת שיח אפקטיבית, תוך הצגת הניתוחים והתובנות של בכירי הכלכלנים והאקדמאים, אנשי העסקים וקובעי מדיניות מהארץ ומהעולם, תוך התייחסות לאתגרי הסביבה המאקרו כלכלית העולמית והמגמות הכלכליות-חברתיות-פוליטיות בזירה הגלובלית והישראלית.

בין דוברי הוועידה; 
נגידת בנק ישראל, קרנית פלוג; שר האוצר, משה כחלון; שר הבריאות, יעקב ליצמן, שר האנרגיה, ד"ר יובל שטייניץ, מר שמעון פרס, לשעבר נשיא מדינת ישראל; ארז ויגודמן, מנכ"ל טבע; אביגדור יצחקי, ראש מטה הדיור הלאומי; פרופ' יוג'ין קנדל; ד"ר חדוה בר, המפקחת על הבנקים; אל"מ גיורא איילנד; אלי גרונר, מנכ"ל משרד ראש הממשלה; שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר; ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים; פרופ' ברנקו מילנוביץ', נשיא המרכז ללימודים מתקדמים, City University of New York; אלן קופרמן, חוקר בכיר ב-Pew Research Center; ריצ'ארד קווסט, עיתונאי ומנחה טלוויזיה, רשת CNN; מרטין וולף, עורך משותף ופרשן כלכלי ראשי, Financial Times; השגריר צ'רלס ריס, סגן נשיא, מכון המחקר Rand; מייקל סינג, מנכ"ל, Washington Institute למדיניות המזה"ת, סנג'אי וירמני, ראש הזרוע המבצעית לחקירת פשעי הסייבר העולמיים, אינטרפול ועוד.

מצורפת התכנייה המלאה. לנוחיותכן/ם, ניתן לצפות בה בלינק: לחץ פה
 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x