סוכני השנה 2015 של עדיף

השנה זכו במגני הוקרה 6 סוכנים שבלטו מעל כולם

 

 
עופר נוריאל העורך הראשי של עדיף עופר נוריאל העורך הראשי של עדיף
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
02/12/2015

עדיף, בשיתוף לשכת סוכני הביטוח, מעניקה זו השנה השנייה את תואר סוכני הביטוח של השנה, כהוקרה לציבור סוכני הביטוח החברים בלשכת סוכני הביטוח. השנה הוקדש טקס סוכני השנה לזכרו של עו"ד דורי נחום ז"ל, יו"ר ומייסד קבוצת ד.נ.ר. נחום, מאושיות הביטוח המובילות בישראל, נפטר בטרם עת ב-12 בנובמבר, בעת ששהה בכנס אלמנטר של לשכת סוכני הביטוח באילת.  

הטקס נערך השנה בחסות בית ההשקעות מיטב דש ובמעמד ח"כ עמיר פרץ. צוות השיפוט, שכלל את עופר נוריאל, העורך הראשי של עדיף, אודי כץ, לשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח ופרופ' נאוה חרובי, המכללה האקדמית נתניה, צמצם את 36 המועמדים שהגיעו לשלב הסופי ל-6 זוכים ממחוזות לשכת סוכני הביטוח, אשר בלטו השנה מעל כולם.

עופר נוריאל ונשיא לשכת סוכני הביטוח, אריה אברמוביץ, העניקו את מגני ההוקרה לששת הזוכים:

זוכה מחוז השרון: ראובן קמיל - החל את דרכו בענף הביטוח בשנת 1973, בחברת הביטוח "אררט", שם עבד 13 שנים. בשנת 1986 הצטרף לסוכנות "שדמה" אותה הוא מנהל עד היום. התמחותו של ראובן מתמקדת בשלושה תחומים ייחודיים: ביטוחים חקלאיים ונגזרות של ענף זה כגון חקלאות אורגנית, הדברה ביולוגית ביטוח לצומח ולבעלי חיים. 

זוכה מחוז השפלה: מוטי דהרי - ממקימי סניף רחובות / נס ציונה של לשכת סוכני הביטוח, כיהן בשורת תפקידים בלשכה ובלהב. פועל רבות בתחום התרומה לקהילה ומוביל מזה חמש שנים את הפרויקט למען הקהילה בקרית שמונה. משרדו הוא אחד הגדולים ברחובות וקיים מזה 33 שנים. 

זוכה מחוז צפון: עאדל מחאג'נה - משמש כבעלים ומנכ"ל של סוכנות "מחאג'נה ביט סוכנות לביטוח". במסגרת פעילותו הציבורית משמש עאדל כחבר הלשכה מסוף שנות ה-70, חבר ועדת ביטוח כללי בלשכה זו הקדנציה השלישית, וכיום סגן יו"ר הוועדה לביטוח כללי. שימש בתפקיד סגן נשיא מועדון רימון הזהב בחברת מנורה מבטחים בשנים 2012  ו-2013.

זוכה מחוז ירושלים: חנוך הירשוביץ - משמש כמנכ"ל סוכנות הביטוח "הירשוביץ פתרונות", הנחשבת כסוכנות מובילה בעיקר במגזר החרדי. לצדו פועלות בסוכנות רעייתו שולמית,  בנותיו שירה ומיכל והחתן דניאל. מהחלוצים במגזר החרדי שערך כנסים מקצועיים ואף תרם שנים רבות לפעילות לשכת סוכני בטוח. בשנת 2008 הגה את רעיון המסלולים הכשרים בקרנות הפנסיה, ההשתלמות, הגמל וביטוחי המנהלים. 

זוכה מחוז מרכז: דורון הורנפלד - המייסד והבעלים של "פרמיום סוכנות לביטוח", בוטיק פנסיוני. באמצעות עמוד פייסבוק שכלל אלפי סטטוסים, כנסים לסוכנים, סדנאות ופגישות הוביל את סוכן הביטוח לעידן החדש, בו המקצועיות שלו מוכרת ומתוגמלת היטב על ידי המבוטח עצמו.

זוכה: מחוז מרכז: דב ברומר - בסוף שנות ה-90 היה שותף לבניית הביטוח הסיעודי המשלים של קופת החולים. התנגד נמרצות לביטוח הסיעודי הקבוצתי ובנה תכניות סיעוד עם חוזה לכל החיים ופרמיה קבועה. לפני מספר שנים, בנה דב את מתווה ינון - תכנית מוזלת לכל החיים – במטרה למזער, ולו חלקית, את הנזק שנגרם לחלק מפורשי הקולקטיב.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x