אדמה הודיעה על חלוקת דיבדנד בסך 100 מיליון דולר בהקשר לעסקת המיזוג

אדמה משיקה את פעילות המכירות שלה בסין והופכת למפיצה בלעדית של חמש חברות סיניות

 

 
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/12/2015

אדמה הודיעה היום על שיתוף פעולה עסקי בינה לבין חמש חברות אגרוכימיה סיניות מקבוצת כמצ'יינה, במסגרתו תהפוך באופן הדרגתי למפיצה הבלעדית של מוצרים מפורמלים של חברות אלה בסין. הקף המכירות של מוצרים אלה צפוי לעמוד בשנת 2015 על כ-90 מיליון דולר .

מהלך זה צפוי להעניק לאדמה גישה למאות רישויים מקומיים, ובכך להאיץ את כניסתה לשוק הסיני. במסגרת שיתוף הפעולה אדמה צפויה להרחיב בצורה משמעותית את הפלטפורמה המסחרית שלה בסין ואת הנגישות ללקוחות קיימים, על ידי קליטת  170 אנשי מכירות, שיווק ורישוי, שהועסקו עד עתה על ידי החברות הסיניות. 

במקביל לשיתוף הפעולה עם חמש החברות, בתחילת 2016 אדמה תשיק בסין את פלטפורמת המכירות של מוצריה הממותגים, שתתחבר לפעילות ההפצה הבלעדית שלה במדינה. אדמה תוכל למנף את תשתית ההפצה המשולבת כדי להביא את סל המוצרים הרחב והמתקדם שלה לשוק הסיני, השוק החקלאי השלישי בגודלו בעולם ואחד השווקים בעלי שיעור הצמיחה המהיר ביותר בו.

חמש החברות אשר ישתפו פעולה עם אדמה – הוביי סנונדה, ג'יאנגסו אנפון, שנדונג דאצ'נג, אנהוי כמיקל וג'יאמוסי היילונג אגרוכמיקל --  נמצאות בשליטת סינאק (CNAC) החטיבה האסטרטגית העסקית של כמצ'יינה ובעלת השליטה באדמה.

אדמה הודיעה בתוך כך על חלוקת דיבידנד בסך 100 מיליון דולר, בהקשר לעסקת המיזוג ההפוך המתוכננת שלה עם חברת סנונדה.
 
אודות אדמה פתרונות לחקלאות
 
אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ היא החברה המובילה בעולם לפתרונות להגנת הצומח שאינם מוגני פטנט. לחברה סל מוצרים נרחב של קוטלי עשבים, חרקים ופטריות איכותיים,ייחודיים ואפקטיביים, המסייעים לחקלאים ברחבי העולם להגדיל את תפוקת היבולים שלהם על ידי מניעה או הגבלה של עשבים, חרקים ומחלות הפוגעים ביבולים. החברה, המחזיקה ברשותה את אחד מסלי המוצרים הגנריים המקיפים והמגוונים בעולם, מוכרת את מוצריה בלמעלה מ-120 מדינות, ורשמה הכנסות בסך יותר מ-3.2 מיליארד דולר ב-2014. הייעוד של חברת אדמה הוא "יצירת פשטות בחקלאות" - במטרה לספק לחקלאים פתרונות נגישים וקלים לשימוש, ההופכים את חייהם לפשוטים יותר ומשפרים את היבול החקלאי

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x