אורבנקורפ החברה הקנדית הראשונההשלימה בהצלחה את השלב המוסדי וגייסה כ- 148 מיליון ש"ח

במסגרת המכרז התקבלו ביקושים לכ- 170 מיליון ש"ח - פי כ-1.5 ממה שביקשה החברה לגייס בשלב המוסדי

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/12/2015

הריבית שנקבעה הינה 8.15% 

את הגיוס הובילה איפקס הנפקות

חברת אורבנקורפ הפעילה בשוק הנדל"ן בטורונטו, קנדה השלימה בהצלחה מרובה את השלב המוסדי בהנפקת סדרה חדשה של אגרות חוב (סדרה א'), וגייסה כ- 148 מיליון ש"ח.

במסגרת השלב המוסדי התקבלו ביקושים בהיקף של כ- 170 מיליון ש"ח, מתוכם בחרה החברה לקבל התחייבות מוקדמת בהיקף של כ- 148 מיליון ש"ח בריבית של  8.15% (ריבית המקסימום במכרז עמדה על 8.55%)

לאור הצלחת השלב המוסדי, החליטה החברה להגדיל את היקף הגיוס לעד 200 מיליון ש"ח (לעומת כוונתה המקורית לגייס עד 150 מיליון ש"ח). 

אגרות החוב שגויסו הינן שקליות, בעלות מח"מ של כ- 2.9 שנים, כאשר הריבית תשולם פעמיים בשנה, בחודשים יוני ודצמבר, בין השנים 2016-2019 (כולל). 
הקרן תיפרע בחמישה תשלומים (לא שווים) בין השנים 2017-2019 (כולל). 

אגרות החוב דורגו בדירוג  A3 עם אופק יציב  ע"י חברת מידרוג עד ל- 200 מיליון ש"ח.

המכרז הציבורי צפוי להתקיים בימים הקרובים.

את ההנפקה הובילה איפקס הנפקות 

אודות אורבנקורפ

אורבנקורפ הינה בבעלות אלן ססקין, בעל ניסיון של מעל 35 שנים בעסקי הנדל"ן בקנדה והינו אחד מיזמי הנדל”ן המובילים בטורונטו.

אורבנקורפ פועלת אך ורק במרכז טורונטו, ועוסקת בפיתוח, שיווק ומכירה של פרויקטים למגורים (Condominium & Townhouses), בהשכרה של נכסים מניבים וכן בייזום והפעלה של מערכות גיאותרמיות בבנייני מגורים שבנתה ויזמה.

לחברה מגוון שותפויות אסטרטגיות ובראשן שותפות עם First Capital Realty (מקבוצת גזית גלוב).

כמו כן לחברה שותפות עם Mattamy Homes (יזם דירות המגורים הגדול ביותר בקנדה) ו-CAPREIT  (אחת מקרנות הריט הגדולות ביותר בקנדה).

במהלך השנים בנתה ומסרה קבוצת אורבנקורפ מעל ל 5,500 יח"ד למגורים.

כיום לחברה 12 פרויקטים פעילים הכוללים 2,633 יחידות (ביחד עם שותפים) בשלבי פיתוח או בנייה שונים עם מכירות מוקדמות  של כ- 550 יחידות בהיקף של כ- 170 מ' דולר קנדי.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x