סבב מינויים בקניוני עופר

 

 
משה רוזנבלום, מנכל קניוני עופרמשה רוזנבלום, מנכל קניוני עופר
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
09/12/2015

בין המינויים החדשים: ישראל סביון מנכ"ל עופר גרנד קניון חיפה יעבור לתפקיד ניהולי במטה החברה, יחליף את ישראל סביון ניר ברקן, שמכהן כמנכ"ל קניון עופר הקניון הגדול,  את ניר ברקן מחליפה  נעמי סימן טוב שמכהנת כמנכ"ל עופר מעלה אדומים
 
סבב מינויים יערך  בהנהלת קניוני עופר, מקבוצת מליסרון. במסגרת החילופים, ישראל סביון ששימש משנת 1994, כמנכ"ל עופר גרנד קניון חיפה יעבור לתפקיד ניהולי במטה החברה. סביון שימש כמנכ"ל הקניון עוד מתכנון הקמת הקניון ועד היום. הגרנד קניון בחיפה, בניהולו של ישראל סביון,  נחשב לקניון החזק בעיר חיפה וסביבתה. בשנה החולפת התחדש הקניון במספר מותגים ובהם: The Children's Place , Aerie (הלבשה תחתונה), Carter's, בובי בראון, איל מקיאג' ועוד.  הקניון  נערך  בימים אלה לבנייה מחדש של בתי הקולנוע על-ידי חברת גלובוס מקס,  שיכללו 22 אולמות. 

את סביון  יחליף ניר ברקן, שכיהן ב - 4 שנים האחרונות כמנכ"ל קניון עופר הקניון הגדול בפ"ת. הקניון הגדול בפתח-תקווה, בניהולו של ניר ברקן, התחזק משמעותית בשנים האחרונות. מעמדו החזק של הקניון בא לידי ביטוי בהתחדשות  העסקים, הכוללת בין היתר סניפים של The Children's Place , איל מקיאג', אולמות הקולנוע של גלובוס מקס, רולדין, רשת הנעליים צ'ארלס אנד קיט של קבוצת פוקס , ובנית בנין משרדים ומלון ועוד.

את ברקן תחליף  נעמי סימן טוב, המשמשת ב – 4 שנים האחרונות כמנכ"ל עופר אדומים. לפני כן שמשה כמנכ"ל קניון עופר לב אשדוד במשך 3 שנים. סימן טוב הצליחה בשנים  האחרונות להרחיב את תמהיל החנויות בקניון אדומים והכניסה מותגים מובילים,  כמו: אלדו, ללין, טופ טן, קרביץ, גלי, גולברי, סאקרה, תמנון ועוד. כמו כן מתכנן הקניון פתיחת קומה נוספת של 3,600 מ"ר מסחרי ובתי קולנוע. 

לדברי משה רוזנבלום, מנכ"ל קבוצת קניוני עופר: "מדובר במהלך אסטרטגי שנועד לרענן את שדרת הניהול של חלק מהקניונים המובילים והמצליחים של הקבוצה". לדבריו: "סבב המינויים החדש נעשה מכ"א האיכותי שבתוך החברה, הסבב  יערך בפועל בתחילת שנת 2016 והוא חלק מהתארגנות לשנה החדשה". 

עוד מסר רוזנבלום: "בהצלחה לכולם בתפקידים החדשים, כל אחד מהמנהלים הוכיח עצמו בשנים האחרונות והביא תוצאות  והישגים לקניון בו הוא פעל. לדבריו: "הצלחתכם הינה הצלחתנו ותקבלו אל כול הגיבוי והעזרה ממני אישית ומכול אנשי הצוות במטה".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x