חברת MYSIZE החלה בהליך רישום למסחר בבורסת ה-AIM בלונדון

במקביל, החברה הגישה לאחרונה בקשה, באמצעות בנקאי ההשקעות שלה בארה"ב, לרישום מניותיה בנאסד"ק. עד כה גייסה החברה כ- 5.7 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים

 

 
רונן לוזוןרונן לוזון
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
11/12/2015

חברת MySize, המפתחת טכנולוגיה למדידה והתאמת פרטי ביגוד באמצעות מכשירים סלולריים, התקשרה במזכר הבנות עם ZAI Corporate Finance Ltd לקראת רישום של מניות החברה למסחר בבורסת ה- AIM (Market of the London Stock Exchange) השייכת לבורסה הראשית של לונדון. ZAI הינה יועץ ממונה (NOMAD) המייעץ לחברה בכל הנוגע לרישום ניירות הערך של החברה בבורסת ה-AIM. ZAI תהיה זכאית ל5% מכל סכום שתגייס עבור החברה.

היקף הרכישות באינטרנט, שביצעו הצרכנים בבריטניה, הסתכם בשנת 2014 בכ-100 מיליארד ליש"ט. החברה רואה בשוק הבריטי פוטנציאל לפיתוח קשרים עסקיים עם קמעונאים ומעריכה כי הרישום הכפול יסייע לה לפתח את פעילותה בשוק זה. במקביל לרישום ניירות הערך של החברה למסחר בלונדון ממשיכה החברה בהליך הרישום גם בבורסת הנאסד"ק. 

יש לציין כי בורסת ה-AIM שאינה מפוקחת רגולטורית על ידי רשות ניירות הערך הבריטית (SCA), אלא מפוקחת על ידי הבורסה הראשית של לונדון ((LSE הדורשת כי לכל חברה הנסחרת בAIM ימונה יועץ ממונה – (NOMAD). היועץ הממונה (NOMAD) הינו האחראי לייעץ לחברה על עמידתה בתנאי הסף לרישום למסחר, ובהמשך לעמידתה הרציפה בחוקים והכללים של הבורסה. בבורסת ה-AIM יש מעל ל-40 יועצים ממונים NOMADS , וZAI- הינו אחד מהם.

מערכת המדידה של החברה מבוססת על שימוש בסנסורים הנמצאים במכשירים הניידים אשר בשילוב עם האפליקציה הייעודית שפיתחה החברה, מאפשרת מדידה של מידות הגוף של הצרכן באמצעות מכשיר טלפון נייד באופן עצמאי. מידות הגוף של הצרכן כפי שנסרקו נשמרות באמצעות האפליקציה ובעזרתן יכול המשתמש לבצע חיפוש ייעודי באתרי אינטרנט בהם נמכרים פרטי ביגוד על פי פרמטרים שמוזנים ומוגדרים על ידי המשתמש באפליקציה. 

המודל העסקי שלMYSIZE  בנוי על עמלות בעבור כל פריט הנרכש באפליקציה ופרסום ממוקד המציע למשתמש פריט המתאים למידותיו והעדפותיו. נוסף על כך, החברה תגבה עמלה עבור קניות בלתי מקוונות הנעזרות בטכנולוגיה בזמן אמת. חברת האופנה הראשונה עימה חתמה החברה על שיתוף פעולה הינה TRUCCO, חברת אופנה ספרדית הפועלת בלמעלה מ – 20 מדינות ומפעילה בהן כ – 240 חנויות בנוסף לחנויות המקוונות.

רונן לוזון, מנכ"ל MYSIZE, מסר: "החלטנו לפתוח בהליך רישום למסחר בבורסת ה-AIM במקביל למסחר בת"א. אנו חברה גלובלית שהטכנולוגיה שפתחה משרתת קמעונאים ברחבי העולם ואנו סבורים שרישום מניות החברה בלונדון עשוי לתרום למימוש הפוטנציאל הרב הטמון בחברה". 

אודות MySize:
החברה הוקמה בשנת 2014 ומנוהלת על ידי היזם והמנכ"ל רונן לוזון. החברה מעסיקה 15 עובדים במשרדיה הממוקמים בקריית שדה התעופה. לוזון ייסד והוביל בעברו חברות סטארט-אפ בתחומי המכשור הרפואי והתקשורת. בין עיסוקיו, רונן ייסד את Malers חברה שגדלה להיות מובילה בתחום פתרונות אבטחה ובקרה. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x