קורס סוגיות משפטיות פיננסיות בחיי המשפחה

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
14/12/2015

בבחינת  מעגל החיים של המשפחה, על פי סדר כרונולוגי, אנו רואים שקיימות סוגיות משפטיות מרכזיות הנוגעות כמעט לכל אחד ואחת מאתנו ולקוחותינו,  הכוללות בנוסף לזווית המשפטית גם היבטים פיננסים – מיסויים- פסיכולוגים ועוד...

המתכנן הפיננסי הנו איש מקצוע המלווה את המשפחה לאורך כל מעגל החיים ומתוקף תפקידו עליו להבין בתחומים רבים ולהתמחות בחלק. בכל אותם סוגיות בהם אינו מתמחה, הוא חייב לדעת להרים דגל ולהקיף את עצמו באנשי מקצוע שיידעו לתת לו וללקוחותיו את המענה המקצועי המשלים.

הקורס הייחודי שבנינו עבורכם, יעסוק בכל אותן סוגיות מרכזיות בחיי המשפחה שכולנו מכירים, אך כאנשי מקצוע, בד"כ לא התעמקנו בהם ו/או לקחנו בהם חלק כי אמרנו זה נושא משפטי שאינו נוגע לנו, ושעורך דין יתעסק בזה.

כמתכננים פיננסים, שמטפלים ומלווים משפחות אנו חייבים להבין בכל אותם סוגיות משפטיות, שקיימות בהם השלכות מהותיות על לקוחותינו,  מבחינה פיננסית, מסויית , אישית ועוד...

הקורס  יעסוק בסוגיות  משפטיות הנוגעות לחיי משפחה, לעסקים משפחתיים ויתמקד בסוגיות כגון: קליטה לעבודה , הקמת עסק עצמאי, שותפות, עסק משפחתי, עזיבת עבודה , נישואין , גירושין, רכישת נדל"ן, אפוטרופסות ילדים – מבוגרים, יציאה לפרישה צוואות, ירושות , נאמנויות, העברה בין דורית ועוד.

 מטרת הקורס היא להעניק למתכנן הפיננסי ומי שלוקח חלק בקורס ידע מעמיק וכלים מעשים לדעת לזהות ולהבין לעומק את הסוגיות המשפטיות המרכזיות של המשפחה , שלהן השלכות פיננסיות ולהקנות פרוטוקול עבודה, כיצד עליו לפעול בכל מקרה ומקרה ובאילו אנשי מקצוע עליו להסתייע, על מנת להכווין את לקוחותיו לפתרון הראוי והנכון ביותר.

מידע כללי על הקורס 

יחידת מבוא הגדרת השיטה העוסקת בתהליך , שיטת העבודה ותפקידו של המתכנן בליווי אדם ומשפחה.

הרצאות מקצועיות בכל תחום .

היחידה תתנהל במקביל לניתוח אירוע /אירועים של מקרי בוחן שילוו את ההרצאות המקצועיות והצגת פתרון מובנה ע"י המרצים.

לפרטים נוספים:לחץ פה 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x