ארגון פעמונים יוצא לראשונה בקמפיין גיוס תרומות המונים בפלטפורמה הישראלית give2gether

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
16/12/2015

ארגון פעמונים יוצא  לראשונה, לקראת חג החנוכה בקמפיין גיוס  המונים  תחת הסיסמא: "מדליקים אור בקצה המנהרה", במטרה להגיע ל 300,000 שקלים ולסייע ל  100 משפחות לצאת מחושך לאור. 

פעמונים - ארגון התנדבותי, המסייע למשפחות וליחידים בתחום ההתנהלות הכלכלית ומותאם לצרכיהם וליכולתם. הסיוע ניתן באמצעות אלפי מומחי פעמונים בתחום כלכלת המשפחה וכולל  ליווי כלכלי אישי או קבוצתי שנמשך כמה חודשים, מידע וכלים לעבודה עצמית, מענה מקוון לשאלות  ופגישת ייעוץ חד–פעמית. בנוסף, מפעיל הארגון תכניות לחינוך פיננסי בכל הארץ, הכוללות הרצאות, מערכי לימוד וסדנאות קבוצתיות.

לצורך הקמפיין הופק סרטון אנימציה (חברת פרובון ) המבוסס על סיפור המשפחות הפונות, ומתאר ב 64 שניות את  רכבת ההרים העוברת על משפחה נורמטיבית מחיים סדירים לתהום של  חובות , איבוד שליטה וקבלת אחריות ואיזון מחדש. 

מערכת גיוס המונים של  give2gether  מאפשרת לכל גולש  בנוסף לתרומה  להגדיר דף אישי  בו יכול כל אחד לספר את הנגיעה שלו לפעמונים, להגדיר יעד אישי  ו"לאתגר" חברים לתרום.  דף הקמפיין  קיים בעברית ובאנגלית .

לעמוד בפייס: לחץ פה 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x