שופרסל תמכור את מותג הגבינות הטבעוניות "משומשו"

הרשת תשווק ששה מוצרי תחליפי גבינות צהובות ותחליפי גבינות מלוחות של המותג משומשו, פרי יוזמה משותפת של קיבוץ גן-שמואל וחברת "הדר פוד", בכל מתחמי GREEN

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/12/2015

רשת שופרסל תחל למכור את מותג הגבינות הטבעוניות "משומשו", הכולל קו מוצרים חדש בקטגוריית תחליפי החלב. הגבינות טבעוניות ישווקו בכל מתחמי GREEN של הרשת ברחבי הארץ. להערכת גורמים בחברה, היקף המכירות השנתי לשופרסל בלבד, יעמוד בשנה הקרובה על כ- 2.5 מיליון שקלים, על רקע הגידול בביקוש לתחליפי גבינות טבעוניות. 

המותג "משומשו" הוקם ע"י קיבוץ גן שמואל וחברת הדר פוד טכנולוגי, ושם לעצמו למטרה להביא בשורה של טעם ואיכות מנצחים במוצרים טבעוניים. לדברי אייל אדוט, מנכ"ל משותף בחברה, "הצלחנו לייצר תחליפי גבינות צהובות באחוזי שומן מופחתים מיתר התחליפים הקיימים כיום בשוק ובטעם נפלא, וגבינות מלוחות שלא קיימות כיום על המדף. להערכתנו תחליפי החלב בדרכם לשולחן של כלל המשפחות בישראל, מסיבות של אורח חיים, בריאות והעדפה תזונתית". 

מותג "משומשו כולל ששה מוצרים טבעוניים, בהם צהובה 18% במרקם חצי קשה בסגנון גאודה מעודנת, צהובה 9% בסגנון עדין קלאסי, וצהובה זיתים 18% בסגנון ים תיכוני. בתחום הגבינות הטבעוניות המלוחות משווקות לראשונה בישראל מלוחה 16% בסגנון יווני, מלוחה 16% עם עשבי תיבול בסגנון מזרח תיכוני, ומלוחה 5% גבינה קלילה בסגנון יווני. כל מוצרי "משומשו" ללא חומרים משמרים, אינם מכילים סויה, גלוטן ולקטוז ובעלי כשרות פרווה מהודרת של בד"ץ העדה החרדית ירושלים. מחיר המוצרים לצרכן 19.90 ₪ - 21.90 ₪ לאריזות 200 ו- 250 גרם.  

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x