דיבולד ואפקון אחזקות יספקו פתרונות מתקדמים של בנקאות דיגיטלית לשוק הישראלי

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
21/12/2015

תל אביב, ישראל – דיבולד (Diebold, NYSE: DBD) בחרה באפקון אחזקות (Afcon, הבורסה לני"ע בת"א: AFHL) כמפיצה החדשה ושותפת השירות המורשית שלה בישראל. כחלק מההסכם שחתמו החברות לשלוש שנים, אפקון תספק את הפתרונות המתקדמים של דיבולד לשוק הישראלי כמו גם שירות ללקוחות שרכשו אותם. ההסכם בין דיבולד לאפקון יציע למוסדות פיננסיים יתרון תחרותי ותפעולי משופר הודות לטכנולוגיית בנקאות חדשנית כגון הסדרה החדשה של בנקטים שמייצרת דיבולד ופתרונות מתקדמים אחרים של בנקאות דיגיטלית.

"בנוסף לפתיחת נציגות בישראל לאחרונה, השותפות החדשה שלנו עם אפקון מציבה את דיבולד בעמדה התומכת בצמיחה ופיתוח של מוסדות פיננסיים בישראל," אמרה ריקי אביב, סגנית נשיא ומנכ"לית אזור מזרח אירופה וישראל בדיבולד. "צפיית הביקוש בשוק ושיתוף פעולה קרוב עם הלקוחות הם שמאפשרים לנו להמשיך לפתח את הפתרונות הנכונים בזמן הנכון על מנת לספק ללקוחות מוצרים העולים על דרישותיהם."

השותפות תאפשר לדיבולד לתמוך במוסדות פיננסיים בישראל ולמלא את צורכי הטרנספורמציה הבנקאית שהם מבצעים ואת יעדיהם עם פתרונות ושירותים אמינים ומתוחכמים ברחבי הארץ.

"אנו מספקים פתרונות כוללניים וייחודיים, לרבות שירותים מנוהלים, פתרונות לסניפים דיגיטאליים לא מאוישים ומפעילים מכשירים מתקדמים," אמר צביקה אלפי, מנכ"ל תדיראן טלקום חברת־הבת של אפקון, שתוביל את הפעילות בישראל. "השותפות עם דיבולד היא מרכיב חשוב בחזון הזה ותאפשר לנו להאיץ את הצמיחה העסקית על-ידי אספקת פתרונות המיכון הסניפיים המתקדמים ביותר למוסדות פיננסיים בישראל. רשת הבנקטים העצמאית החדשה שלנו מעניקה יתרון תחרותי הודות לפעולה יעילה, גמישה ומאובטחת יותר באמצעות חדשנות מתמשכת ואימוץ מושכל של טכנולוגיות חדשות."

אודות אפקון אחזקות בע"מ

אפקון אחזקות בע"מ הוקמה ב-1949 וב-2003 נרכשה על-ידי קבוצת שלמה. מאז הרכישה צמחה החברה ורכשה חברות נוספות על מנת להרחיב את תחומי פעילותה בישראל ובחו"ל. כיום, אפקון מספקת את הפתרונות והשירותים שלקוחותיה מבקשים. היא מפתחת, מוכרת ומתקינה מגוון טכנולוגיות מובילות ומוצרים חדשניים. 

אודות דיבולד 

חברת דיבולד (Diebold, Incorporated, NYSE: DBD) מספקת את הטכנולוגיה, התוכנה והשירותים המחברים את בני האדם בעולם לכספם ומגשרים בין העולם הפיזי לדיגיטלי של הכסף המזומן באופן נוח, מאובטח ויעיל. מאז הקמתה ב-1859 צמחה דיבולד לספקית מובילה של חדשנות יוצאת דופן בתחום השירות העצמי, אבטחה ושירותים לשווקים פיננסיים, מסחריים, קמעונאיים ואחרים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x