שרון גילרן נוריאל מונתה למנכ"ל אי.בי.אי גמל

 

 
עדו קוק מנכל IBIעדו קוק מנכל IBI
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
24/12/2015

שרון גילרן נוריאל מונתה למנכ"ל אי.בי.אי גמל, החברה לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות של בית ההשקעות IBI. שרון תחל בתפקידה במרץ 2016 ותחליף את קובי רוזין שהודיע על עזיבתו לאחר כתשע שנים בהן הקים והוביל את החברה. 

בשנים האחרונות ניהלה שרון את יחידת הפרמייר למגזר העסקי בחטיבת השירות במיקרוסופט ישראל. לפני כן הקימה וניהלה במיקרוסופט קבוצת מכירות ושותפים ללקוחות עסקיים, ובעבר עבדה בחברת סלקום במגוון תפקידי ניהול במגזר העסקי ובאגף משאבי אנוש. 

עדו קוק, מנכ"ל IBI: "שרון מביאה עמה סט של כישורים אישיים ויכולות ניהול בנוסף לניסיון רב בפיתוח עסקי בארגון בינלאומי מוביל. כל אלו יתרמו רבות להמשך מגמת הצמיחה וההתפתחות המאפיינת את אי.בי.אי. גמל בשנים האחרונות".

אי.בי.אי. גמל מנהלת קופות גמל וקרנות השתלמות בהיקף של כ- 4 מיליארד שקל ונמצאת בתנופת צמיחה בהיקף הנכסים המנוהלים. החברה מציעה מגוון מסלולי חסכון והשקעה, מנוהלים ומחקי-מדד (פאסיביים).

אודות IBI בית השקעות
נוסד ב-1971 ומעניק מגוון שירותים פיננסיים: ניהול תיקי השקעות ללקוחות מוסדיים ופרטיים, קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות השתלמות, מסחר בבורסה בארץ ובחו"ל ללקוחות מוסדיים ופרטיים, חיתום, ניהול נאמנויות ותוכניות אופציות לעובדים ועוד. שירותים אלה מגובים על ידי מחלקת מחקר גדולה ומקצועית. בית ההשקעות מנהל כ-40 מיליארד שקל* עבור גופים מוסדיים, תאגידים ואלפי לקוחות פרטיים. ל- IBI חדר עסקאות המוביל את שוק הברוקראז' המקומי וחברת חיתום מהגדולות בתחום. IBI היא חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה בתל אביב מ-1984.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x