ראש עיריית תל-אביב רון חולדאי ערך ביקור במפעל "אחוה" באריאל

 

 
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
23/12/2015

ראש עיריית תל-אביב הגיע כאורחו האישי של ראש עיריית אריאל, מר אלי שבירו, וסייר באזור התעשייה המתפתח באריאל ונפגש עם יעקב מלאך, מנכ"ל חברת "אחוה", שהציג בפניו את מפעלי הטחינה, חלוה ומאפים 

ראש עיריית תל-אביב, מר רון חולדאי, ביקר השבוע במפעל חברת "אחוה" שבאריאל. חולדאי הגיע לביקור כאורחו האישי של ראש עיריית אריאל, מר אלי שבירו, וסייר באזור התעשייה המתפתח של אריאל. במפעל חברת "אחוה" קיבל את פניו מר יעקב מלאך, מנכ"ל ובעלים של "אחוה", וסייר עימו בקווי הייצור של מפעל הטחינה, חלוה ומוצרי המאפה. חולדאי קיבל סקירה על פעילות המפעל והתעניין מאוד בייצור המוצרים והפצתם מעבר לים. חולדאי שמח לשמוע על ראשית פעילותו של מפעל "אחוה", שהחלה בשכונת פלורנטין בתל-אביב, ובחן את גלריית התמונות של תל-אביב מתחילת המאה במוצגת במפעל. 

חברת אחוה, היצרנית המובילה של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה, מחזקת את מעמדה בשוק הטחינה בישראל, עם גידול של למעלה מ- 50 אחוזים לעומת השנה שעברה. על פי דו"ח סטורנקסט לחודש דצמבר 2014, מחזיקה אחוה כיום בנתח שוק כמותי של כארבעים אחוזים ומקבעת את מעמדה כמותג הטחינה המוביל בישראל. במקביל השיגה אחוה מחזור מכירות שנתי הנאמד בכ-170 מיליון שקלים, זאת תוך דגש על מדיניות מחירים זולה עבור הצרכן, וכן על רקע התחזקות מגמת הבריאות וביקוש של מוצרי מזון טבעיים ללא מלח. 

בתמונה:מימין אלי שבירו ראש עיריית אריאל רון חולדאי ראש עיריית תל אביב ויעקב מלאך מנכל אחוה

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x