חברת וובפלאס מקבוצת אקסלמדיה הודיעה על הקמת "תכנית חדשנות טכנולוגית" בהשקעה של כ- 20 מיליון ₪ בחמש שנים

בכוונת החברה להשקיע בסטארטאפים מתחום המדיה הדיגיטלית בשלבי הסיד

 

 
ענבל לביא מנכלית וובפלאס ענבל לביא מנכלית וובפלאס
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
31/12/2015

"החנות האינטרנטית שלי" הינו מיזם חדשני המאפשר לבית עסק קטן  ובינוני להקים את אתר הסחר שלו בצורה קלה, פשוטה במקום אחד.
המיזם כולל  ליווי מקצועי ותמיכה טכנית 24/7 החל מרמת המידע הנחוץ כולל הקמת החנות באופן עצמאי ועד פתרונות שילוח, שיווק תפעול שוטף של החנות וחיבור לאמצעי תשלום. 

הפתרון החדש מעניק תקופת ניסיון של 14 יום ללא תשלום, עלות חודשית נמוכה עבור התשלום לספקי השירותים , ללא דמי הקמה וללא התחייבות לתקופת מינימום, ובמודל "לא סלקת לא שילמת" בדמי הסליקה.

מגמת הקניות באתרי סחר בקרב הישראלים, בצמיחה מתמדת. בשנה שחלפה כ- 80% מהצרכנים בישראל ערכו קניות ברשת אך כ- 80% מהקניות נעשות באתרים מחו"ל הבולטים שבניהם הם: עלי אקספרס, next , אמזון, e bay ועוד ולא באתרים ישראלים.
הצרכן הישראלי אימץ את  המסחר האינטרנטי אך מנגד ההיצע של אתרי סחר בישראל עדיין נמוך יחסית לעולם. אמנם בשנים האחרונות ישנה מגמת שיפור באתרי הסחר הישראלים אך עדיין האתרים בחו"ל נהנים מיתרון בחוויית  המשתמש , בתמחור , בהיצע ועוד.

לפי דוח משרד הכלכלה "הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים"  משנת 2013-2014 ישנם בישראל כ- 460,000 עסקים, מתוכם 0.4% (פחות מ 2000) עסקים הנחשבים גדולים. ל45% מהעסקים יש אתר יעודי אבל רק 4% משתמשים בו כאתר סחר הכולל אפשרות לקניה ותשלום (קרי פחות מ 2% מכלל העסקים בישראל מפעילים אתר המשמש כחנות לכל דבר). 

רונן שטיין, מנכ״ל ישראכרט: ״ישראכרט גאה להיות החלוצה בתחום הסחר האלקטרוני ולהשיק את  "החנות האינטרנטית שלי" פיתרון חדשני לעסקים קטנים ובינוניים אשר יתרום להגדלה משמעותית בהכנסותיהן ולצמיחה כלכלית של העסק.

"החנות האינטרנטית שלי" כל השירותים הנדרשים להקמת חנות אינטרנטית ובכך חוסכים לבית העסק זמן יקר וכסף.

כידוע הצרכן הישראלי, נחשב לצרכן טכנולוגי מתקדם המאמץ במהירות טכנולוגיות ופלטפורמות חדשניות.  הישראלים  מבצעים קניות רבות באינטרנט  אך ההיצע המצומצם של אתרי סחר ישראלים מאלץ אותם לבצע את רוב הרכישות באתרים בחו"ל    ישראכרט מציעה לבעלי העסקים בישראל להתקדם  טכנולוגית, לפגוש את הצרכן הישראלי ברשת ולספק לו את הדרך המהירה, הבטוחה, הפשוטה והזולה להקמת חנות אינטרנטית ברשת.

אין לנו ספק כי העסקים אשר יאמצו את הפתרון של ישראכרט יגלו שמדובר במנוף רב עוצמה להגדלת הפעילות העסקית.

אנחנו משוכנעים שמוצר חדשני זה יתווסף לשרשרת ארוכה של פתרונות חכמים ויעילים שישראכרט מעמידה לרשות לקוחותיה העסקיים"

ישראכרט, כחברת כרטיסי האשראי המובילה בישראל ומובילה את מהפכת הסחר האלקטרוני בישראל.

זיהתה את הפוטנציאל בקרב הצרכנים ואת הצורך בקרב בתי העסק ומשיקה פתרון כולל לעסקים קטנים ובינוניים לטובת פיתוח תחום הסחר האלקטרוני כחול לבן.

כיום, בעל עסק המעוניין לפתוח חנות אינטרנטית נתקל במספר רב של שאלות שאין עליהם מענה במקום אחד: כיצד מקימים חנות, מה השלבים ? מי הספקים? איך יגיעו לקוחות לחנות? ,איך מתמודדים על השילוח ועלויותיו? כיצד מתחברים לחברת סליקה? ועוד.
והפיתרון החדש של ישראכרט נותן מענה פשוט, מהיר וקל במקום אחד, ללא התקשרות עם עשרות ספקים שונים בנפרד, להקמת חנות אינטרנטית .

ישנם מספר מסלולים לבית העסק המצטרף  בהתאם לשלב החיים שלו ועבור התשלום לספקי השירות השונים.
בתי העסק ייהנו ממחירים אטרקטיביים עבור התשלום לשירותים השונים  הכרוכים בהקמה ותפעול החנות האינטרנטית  וישלמו  עלות חודשית קבועה לפי בחירתם שתועבר במלואה לספקים השונים החל מ  490 ₪  לחודש
 ( ישראכרט תגבה מבית העסק עמלת סליקה בלבד!) 
 
בכל המסלולים אין התחייבות לתקופת מינימום, אין עלויות הקמה ועמלת סליקה במתכונת של "לא סלקת לא שילמת", הכוללת את עלויות המסוף.

הפתרונות אחרים הקיימים כיום בשוק :
  1. מפתחי אתרים עצמאיים בפלטפורמות ייעודיות לסחר מקוון הגובים עלויות הקמה בטווחים של בין 8000 ₪ ועד 100,000₪, ללא חיבור לעולמות התוכן השונים וללא תקופת ניסיון כגון: 

  2. חברות בניה חנויות אינטרנט מקצועיות: עלויות הקמה 5,900 ₪ ועד 15,500 ₪, עלות שוטפת 390 ₪, ללא תקופת ניסיון חינם, מוקד בזמינות חלקית אם בכלל.

  3. פלטפורמות חינמיות: ללא מוקד תמיכה, ללא פתרונות שילוח, ללא מרכז ידע, ללא תמיכה בשלבי ההקמה, מתמקדים בעיקר באתרי תדמית.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x