פרויקט ענק של התחדשות עירונית בנתניה בהיקף 180 מיליון שקל

החברה להתחדשות נתניה חתמה על הסכמים לחיזוק עשרה מבנים והקמת 100 יחידות דיור חדשות באזור הטיילת ומרכז העיר

 

 
אילוסטרציה בלבד אילוסטרציה בלבד
 

איתי שלוסברג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
05/06/2016

החברה להתחדשות נתניה חתמה על הסכמים לחידוש וחיזוק עשרה מבני מגורים באזור הטיילת וחוף הים של נתניה. במסגרת הפרויקט יחוזקו 145 יחידות דיור ויוקמו 100 דירות חדשות בהשקעה כוללת של 180 מיליון שקל. תחילת הבניה של הפרויקטים מתוכננת לסוף 2016. 
 
החברה להתחדשות נתניה היא בבעלותם של אנשי העסקים מנשה זוארץ, דויד בנינו, ואבי אברהם תושבי העיר ומובילה מספר פרויקטים גדולים של בניה בעיר ובהם מתחם השוק החדש שיכלול דירות מגורים, שוק אוכל, שדרת חנויות, בתי קפה ומסעדות.
 
לדברי מנשה זוארץ פרויקט ההתחדשות העירונית יביא לשיפור החזות של אזור הטיילת וחוף הים שהוא הפנים של נתניה ויאפשר לדיירים שכיום מתגוררים בבניינים ישנים ומתפוררים להנות מדירות מודרניות בערך גבוה. הפרויקט יאפשר למשוך למבנים אוכלוסיה איכותית של עולים מצרפת וממדינות אחרות וכן משפרי דיור מהעיר. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x