בלעדי || המועצה הארצית של הלשכה תדון בישיבתה הקרובה בהקדמת הבחירות לנשיאות הלשכה

בעקבות הודעתו של ליאור הורנצ'יק על התפטרותו מתפקידו כמ"מ נשיא לשכת סוכני הביטוח, מתחזקת האפשרות להקדמת הבחירות לנשיאות הלשכה. הבחירות אמורות להתקיים בנובמבר 2021.

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
צילום פאנדרצילום פאנדר

קרן מרדכי
18/02/2021

בלעדי || המועצה הארצית של הלשכה תדון בישיבתה הקרובה בהקדמת הבחירות לנשיאות הלשכה
  

בעקבות הודעתו של ליאור הורנצ'יק על התפטרותו מתפקידו כמ"מ נשיא לשכת סוכני הביטוח, מתחזקת האפשרות להקדמת הבחירות לנשיאות הלשכה. הבחירות אמורות להתקיים בנובמבר 2021.

נודע, כי המועצה הארצית של הלשכה תדון בישיבתה הקרובה, ב-23 בפברואר, בהקדמת הבחירות וזאת על פי הצעתו של אחד מחבריה – סוכן הביטוח קובי צרפתי. על פי תקנון הלשכה, המועד המוקדם ביותר לבחירות אם יוחלט להקדימן, הוא 3 חודשים לאחר ההחלטה. כך שהן יוקדמו לסוף מאי 2021.

לשכת סוכני הביטוח סובלת מטלטלות קשות בתקופה האחרונה עקב מאבקים פנימיים, ששיאם היה בכך שרשם העמותות הודיע כי הוא בודק את התנהלות הלשכה, בעקבות תלונות חברי לשכה. רק בימים האחרונים דיווחנו על עתירות שהוגשו לבית הדין הארצי של הלשכה הן מצד מתנגדיו על התנהלות הוועד המנהל של הלשכה, שהיו"ר שלה הוא נשיא הלשכה, והן מצד נשיא הלשכה נגד מתנגדיו.

יריית פתיחה לבחירות?

למעשה, חברי לשכה רבים רואים בהודעתו של הורנצ'יק יריית פתיחה לבחירות הקרבות כשהודיע שהוא תומך בשלמה אייזיק, מנכ"ל סוכנות יונט, כמועמד המתאים בעיניו להוביל את הלשכה הנמצאת בתקופה מהגרועות בתולדותיה. "ולכן אני קורא מפה לאיש היחיד שאני מזהה למשימה הלאומית להיפגש איתי, כי אני מוכן לעשות כל מה שנדרש ולהיכנס תחת האלונקה בדיוק לצורכי האחדות – שלמה אייזיק היקר אני פה בשבילך, אני פה בשביל הסוכנות והסוכנים ובראש מורם אסייע למען החשוב ביותר – קידום מעמד ופרנסת הסוכן!"

יש גם מי שמבקרים את הבחירה של הורנצ'יק לחשוף את תמיכתו באייזיק כחלק מהודעת ההתפטרות שלו: "הוא היה צריך להפריד בין הדברים. קודם להתפטר ואחר כך להודיע על התמיכה שלו באייזיק, שהוא איש ראוי בכל מקרה," אמרו חברי לשכה.