הפתעה במרוץ לנשיאות - מי המועמד שהגיש את רשימת הממליצים הגדולה ביותר ?

הפתעה בהתמודדות על תפקיד נשיא לשכת סוכני הביטוח. המועמד שהציג את מועמדותו רק לפני כחודש וחצי הגיש רשימת ממליצים גדולה.

 

 
אודי הוד צילום רמי זרנגראודי הוד צילום רמי זרנגר
 

קרן מרדכי
FacebookTwitter Whatsapp
01/10/2021

הפתעה - אודי הוד הגיש את רשימת הממליצים הגדולה ביותר לתפקיד נשיא לשכת סוכני הביטוח

סוכן הביטוח הותיק, הגיש לועדת הבחירות המרכזית את רשימת הממליצים לתפקיד נשיא לשכת סוכני הביטוח, שכללה מספר שיא של ממליצים, כאשר לא פחות מ-266 סוכנות וסוכני ביטוח מכל הארץ המליצו על מועמדותו לתפקיד, ובכך עבר את כמות הממליצים על שלמה אייזיק שהגיש 250 המלצות

אודי הוד, סוכן הביטוח בעל הותק של 28 שנה, שהכריז לפני מספר שבועות על מועמדותו לתפקיד נשיא לשכת סוכני הביטוח, הגיש את מועמדותו לתפקיד נשיא לשכת סוכני הביטוח, לאחר שבשבועות האחרונים עבד במטרה לגייס תומכים.

רק ב 11 לאוגוסט חשפנו לראשונה את מועמדותו של אודי הוד ונראה כי מספר הממליצים הגבוה שלו  מסתמן אותו כאחד המועמדים הבולטים לתפקיד נשיא לשכת סוכני הביטוח, במקום הנשיא הזמני המכהן סו"ב יוסי אנגלמן. נראה שרבים לא צפו את הזינוק הגדול בתמיכה שקיבל אודי הוד אולם נראה שיש לו גם תומכים רבים מבין אלו שרצו להתמודד על התפקיד. אחד כזה הוא אודי אביטל שלפי השמועות יכריז על תמיכה פומבית באודי הוד בקרוב.

אודי הוד, המועמד לנשיאות לשכת סוכני הביטוח: "אני מתרגש להגיש את מועמדותי לתפקיד נשיא לשכת סוכני הביטוח, אחרי שבשבועות האחרונים עברתי בכל הארץ, ואחרי שעבדתי ימים ולילות רבים, על אמת ולא כקלישאה, במטרה לנסח תוכנית עבודה משותפת שתסייע לענף הביטוח להתרומם מהמצב הלא פשוט בו הוא נמצא. אחת המטרות המרכזיות שלי היא לשפר את המעמד ואת התדמית של סוכני הביטוח בישראל בקרב הציבור הרחב, ולהגדיל את מקורות ההכנסה של הסוכנים ולשים אותם כאנשי האמון של המשפחות בישראל, כולל הענקת סל שירותים ביטוחי ופיננסי רחב ומקצועי. הסוכנים יודעים שאני קשוב ועונה לכל סוכנת וסוכן באופן אישי. קיבלתי כאלף מיילים מסוכנים החודש ואני עונה לכולם.".

אודי הוד התראיין לאחד הגיליונות הראשונים של AdvizerLand  מי שקרא בין השורות היה יכול להתרשם כי יש לו שאיפות גבוהות.