יוסי בן צבי, מנכ"ל קבוצת ד.נ.ר: "מצרפים את כפיר כמנהל מערך המכירות והשיווק של הקבוצה"

קבוצת ד.נ.ר בהצהרת כוונות באמצעות גיוס לתפקיד הבכיר של מנהל מערך המכירות והשיווק של הקבוצה

 

 

 
כפיר לוי, קרדיט: סטודיו עדיףכפיר לוי, קרדיט: סטודיו עדיף
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/05/2022

קבוצת ד.נ.ר הודיעה היום (17.5) על גיוסו של כפיר לוי לתפקיד מנהל מערך המכירות והשיווק של הקבוצה. 

ללוי ניסיון רב שנים בניהול, מכירות ושיווק וכניסתו לתפקיד מהווה הצהרת כוונות מצד ד.נ.ר ליישום אסטרטגיות צמיחה אשר אליהן מכוונת הקבוצה בהובלתו של מנכ"ל הקבוצה יוסי בן צבי.

במסגרת תפקידו האחרון שימש לוי כמנכ"ל עדיף תקשורת והוביל אותה להישגים מרשימים בתקופת כהונתו אשר חפפה עם מגפת הקורונה. 

טרם כהונתו כמנכ"ל עדיף תקשורת היה לוי סמנכ"ל שיווק ומכירות בעדיף ולפני כן מילא בהצלחה מספר תפקידי ניהול מכירות במספר ארגונים.

לוי, בן 40, בוגר תואר ראשון ושני במנהל עסקים ובנוסף בעל רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר.

במסגרת תפקידו יהיו אחראי לוי על יישום אסטרטגיות הצמיחה של הארגון, בדגש על פיתוח מודלים חדשניים להצמחת סוכני הקבוצה וכן החברות השותפות בקבוצה, לצד הגדלת מספר הסוכנים העובדים עם הקבוצה. בנוסף הוא יהיה אחראי על תחום השיווק וכן על החדשנות הטכנולוגית והדיגיטלית של הקבוצה.

קבוצת ד.נ.ר מונה כ-300 סוכנים הפועלים במספר חברות בנות, שותפויות, ופעילויות עסקיות.

יוסי בן צבי, מנכ"ל קבוצת ד.נ.ר: "הצטרפותו של כפיר כמנהל מערך המכירות והשיווק של הקבוצה מהווה הצהרת כוונת מצידנו כלפי הקבוצה פנימה ואף החוצה. כפיר, עם הניסיון המקצועי שלו בניהול, מכירות ושיווק ידע להביא את הערכים הייחודיים שקיימים בד.נ.ר לידי ביטוי באמצעות הוצאה לפועל של אסטרטגיות הצמיחה והיעדים העסקיים שאותם הצבנו.

כפיר בעל פרספקטיבה רחבה של היכרות עם הענף, מבין את האתגרים הניצבים בענף ואני משוכנע שבזכות היכולות המקצועיות והאישיות שלו ידע לתרגם את אותם אתגרים להזדמנויות שיעצימו את הקבוצה ואת החברים בה, הצלחתו היא הצלחת כולם". 

כפיר לוי: "אני מודה ליוסי בן צבי, מנכ"ל ד.נ.ר על ההזדמנות ואני דרוך לקראת התפקיד החדש והמאתגר שמצפה לי. אין ספק שחובת ההוכחה עליי, אך אני רואה בכל אתגר הזדמנות. קבלת הפנים שלה זכיתי בד.נ.ר הייתה מאוד חמה ואוהבת ואני משוכנע שבשיתוף פעולה עם מנכ"ל הקבוצה יוסי בן צבי, המפקחים בד.נ.ר וכמובן הסוכנים נדע לייצר את תמהיל ההצלחה הנדרש".