רון אבידן מנכ"ל אזורים: "נחלת יצחק מצטרפת לפעילות הענפה שאזורים מבצעת בתל אביב"

אזורים חותמת הסכם קומבינציה בשכונת נחלת יצחק בתל אביב

 

 

 
רון אבידן, קרדיט: תמר מצפירון אבידן, קרדיט: תמר מצפי
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
16/06/2022

חברת אזורים מודיעה על חתימת הסכם קומבינציה ברחוב חיי אדם 6, רחוב חפץ חיים 6-7-9 ורחוב נחלת יצחק 22-24-34-36 באחת מהשכונות המבוקשות בתל אביב, נחלת יצחק. שטח חלקת המקרקעין הינו 4,235 מ"ר (מתוכם הועבר כ-2,445 מ"ר לבעלות עירית תל אביב) המהווה את מגרש 1 על פי תכנית תא/3833 (מס' 507-0238147) – הקרויה "מגורי הנחלה". כזכור, תכנית המתאר המקומית קבעה כי מקרקעין זה יוסב מייעוד תעסוקה לייעוד מגורים, שטחים פתוחים וכן שטחי ציבור ודרך לרווחת תושבי השכונה.

על פי הסכם הקומבינציה, חברת אזורים ושותפה ירכשו 44.75% משווי המקרקעין ועליהם יהיה ניתן להקים כ-120-140 יחידות דיור וזאת בתמורה לבניית יחידות דיור עבור המוכרים (בעלי הקרקע) שמשקפות 55.25% משווי המקרקעין שבבעלות המוכרים. המוכרים רשאים להמיר חלק מעסקת הקומבינציה בעסקת שירותי בניה בהיקף של עד 10% משווי הפרויקט.

הקמת הפרויקט צפויה להימשך כ-52 חודשים ממועד תחילת ביצוע העבודות. לפי הערכות החברה, ההשקעה הצפויה בפרויקט, הכוללת את עלות ההתקשרות בהסכם הקומבינציה צפויה להסתכם לסך של כ- 173 מיליון שקלים (לא כולל מע"מ) והיקף ההכנסות הצפוי בפרויקט הינו כ- 200 מיליון שקלים (לא כולל מע"מ).
 
עו"ד יצחק נעימי ממשרד כספי ושות' ייצג את בעלי הקרקע, ועו"ד טרי דלויה ממשרד עו"ד דהן & דלויה ייצגו את חברת אזורים.
 
עסקה זו מצטרפת לפעילות הענפה של אזורים בתל אביב. כך, בחודשים האחרונים דיווחה החברה על תחילת שיווקו של פרויקט Oliver ובימים האחרונים החלה "אזורים ליבינג"שיווק של פרויקט שכירות ארוכת טווח במזרח העיר. כמו כן, החברה התקשרה במספר עסקאות אסטרטגיות כמו רכישת המקרקעין יחד עם דלק נכסים ברחוב המסגר ורכישת המקרקעין דרך אזורים ליבינג בשכונת פארק חורשות בתל אביב עבור יחידות דיור המיועדות לשכירות ארוכת טווח. בנוסף צפוייה החברה להשיק במהלך השבועות הקרובים 3 פרויקטים ברובעים 3 ו4 במסגרת תמא 38/2.
 
רון אבידן, מנכ"ל אזורים: "אנו מברכים על ההסכם בשכונה המבוקשת, נחלת יצחק מצטרפת לפעילות הענפה שחברת אזורים מבצעת כבר היום בעיר תל אביב. השכונה נהנית מביקושים גבוהים והפכה ליעד אטרקטיבי עבור משפחות וצעירים רבים החיים בעיר תל אביב בזכות הקרבה למתחמי התעסוקה ביגאל אלון וסצנת בתי הקפה והבילוי המתפתחת באזור ובסביבתו. אזורים מסמנת את העיר, ובפרט את השכונות במזרח העיר, כיעדים מרכזיים להשקעה ופיתוח ובכך מובילה מספר פרויקטים, ביניהם גם התחדשות עירונית, הפונים לקהל יעד מגוון. הפרויקט העתידי צפוי להיות בעל ערך רב הן לאזור והן לקהל היעד התל אביבי. העסקאות האחרונות ממשיכות לחזק את האסטרטגיה של החברה להגדלת היקפי הפעילות ויצירת צבר פרויקטים להמשך, תוך התמקדות באזורי הביקוש".

לגרף אזורים לחצו כאן

183 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 167.53 מיליון באזורים
קרנות נאמנות שמחזיקות את אזורים. לרשימה המלאה