מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "נמשיך לפעול לאיתור הזדמנויות עסקיות נוספות בכלל ובפרט בירושלים"

אפריקה ישראל מגורים מכרה את שטחי התעסוקה בפרויקט סביון VIEW

 

 

 
יכה קליין, קרדיט: שירן כרמליכה קליין, קרדיט: שירן כרמל
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
03/07/2022

אפריקה ישראל מגורים מכרה את שטחי התעסוקה בפרויקט סביון VIEW בירושלים, הנפרסים על פני כ-4,800 מ"ר, בעלות של כ-82 מיליון ₪. כאשר החברה צפויה לרשום בגין העסקה רווח נקי בסך כ-30 מיליון ש"ח. 

פרויקט סביון VIEW הינו פרויקט יוקרה של אפריקה ישראל מגורים, הממוקם בין הרחובות המרכזיים יפו ורחוב הנביאים המבוקש. הפרויקט כולל בניין בן 27 קומות, המיתמר ל-100 מטר גובה, הגבוה ביותר באזור, ובו 194 דירות יוקרה של 2-4 חדרים ופנטהאוזים, מבנה המגורים, אשר יאוכלס לקראת סוף השנה הקורבה, כולל גם מרפסת גן ענקית בקומה ה-21 ומועדון דיירים. בנוסף, כחלק מהפרויקט ומעירוב השימושים הכולל דיור, משרדים ומסחר, נבנה גם בניין משרדים ומסחר בן 8 קומות, אשר יחובר בגשר לקומה ה-10 של מבנה המגורים ויוביל למרפסת גג לשימוש הדיירים.

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "פרויקט סביון VIEW הינו פרויקט יוקרה ייחודי בנופה של ירושלים, והוא מצטרף לפרויקטים הרבים שלנו בבירה, כמו הרב קוק, חצר הנביאים, סביוני ארנונה וסביוני ארנונה בוטיק, סביוני קטמון החדשה, פרויקט דיור להשכרה בסביוני מורדות ארנונה ורבים נוספים. בניית עירוב שימושים המאפיינת מאוד את הפרויקטים שלנו כוללת מגורים לצד משרדים, מסחר ותעסוקה, ובדרך זו מאפשרת יותר ויותר מרכזים ומקומות תעסוקה גם במרכזי הערים ולא רק במעגלים סביב. נמשיך לפעול לאיתור הזדמנויות עסקיות נוספות בכלל ובפרט בירושלים, התורמות באופן ניכר להתפתחות ולצמיחת החברה."

סביון VIEW, קרדיט הדמיה: Evolve Media 

לגרף אפריקה מגורים לחצו כאן

113 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 91.61 מיליון באפריקה מגורים
קרנות נאמנות שמחזיקות את אפריקה מגורים. לרשימה המלאה