יוסי ברנע, מנכ"ל טקטונה: "הובלנו בהצלחה תהליך למיקוד עסקי לצד התייעלות"

המניה יורדת כמעט 4% אחרי הדוחות | החברה הפועלת בבלוקצ'יין וקריפטו מפרסמת דוחות רבעון 2

 

 

 
יוסי ברנע, צילום: אילן בשוריוסי ברנע, צילום: אילן בשור
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
08/08/2023

יוסי ברנע, מנכ״ל טקטונה: ״התהליך שהובלנו למיקוד עסקי לצד התייעלות שיושמה בהצלחה, מתבטאים היטב בשיפור התוצאות העסקיות שלנו; העסקאות עליהן דיווחנו לאחרונה ירחיבו את האחיזה שלנו בפלטפורמות ושירותים שהם בליבת העשייה שלנו״.

טקטונה, הפועלת בעולמות טכנולוגיית הבלוקצ'יין והקריפטו, מפרסמת היום את תוצאותיה הכספיות לחציון הראשון לשנת 2023, המצביעות על שיפור משמעותי במרבית הפרמטרים העסקיים.

עיקר התוצאות:

הכנסות החברה במהלך החציון הראשון קפצו לכ-2.2 מיליון דולר (לעומת 0.9 מיליון דולר בחציון המקביל אשתקד) בעיקר כתוצאה מעליית ערך ומימוש נכסים קריפטוגרפיים. 

לראשונה מאז החלה לפעול בתחום  הבלוקצ'יין והנכסים הדיגיטליים, רשמה החברה רווח נקי בגובה 79 אלפי דולר וזאת לעומת הפסד נקי של כ-8.2 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. 

בנוסף, טקטונה מציגה רווח תפעולי מתואם בגובה 411 אלפי דולר וזאת לעומת הפסד תפעולי מתואם בגובה 7.8 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.
 
כחלק מיישום האסטרטגיה של החברה, חתמה טקטונה על הסכם השקעה עם חברת קריפטוהאב אשר מפתחת פלטפורמת מידע לסוחרים בנכסים דיגיטליים וכן חתמה על מזכר הבנות לא מחייב עם חברת Bit2C, בורסת הקריפטו הישראלית היחידה בעלת רישיון רשות שוק ההון. ההשקעות האיכותיות והסינרגטיות הללו הן חלק מרכזי באסטרטגיה להפוך את טקטונה לאחת הפלטפורמות המגוונות והחזקות בתחום הבלוקצ'יין והקריפטו. 

לגרף טקטונה לחצו כאן

3 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 91.3 אלפי בטקטונה
קרנות נאמנות שמחזיקות את טקטונה.

שם קרן

אחוז מהקרן

בשקלים

קסם אקטיב יתר

0.11%

28753.56

קסם אקטיב מניות ישראל

0.07%

34931.67

מור יתר 

0.03%

27610


x