גב ים בעסקת שכירות משמעותית עם חברת טכנולוגיה בינלאומית מובילה ברחובות

בהיקף של כ-40 א' מ"ר

 

 

 
אבי יעקובוביץ׳, צילום: אלדד רפאליאבי יעקובוביץ׳, צילום: אלדד רפאלי
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
05/12/2023

חברת טכנולוגיה בינ"ל מובילה חתמה עם גב-ים על עסקה לשכירות שטח נוסף של כ-10,000 מ"ר עילי, והיא תשכור את כלל שטחי הבניין החמישי בפארק גב-ים רחובות, בהיקף של כ-25 אלף מ"ר עילי. 

החברה האמורה, אשר שכרה לפני כשנה שטח של כ-15 אלף מ"ר עילי בבניין, מימשה את זכותה החוזית להתרחב, ותשכור שטח כולל של כ-40 אלף מ"ר, מתוכם כ-25 אלף מ"ר עילי, לתקופה של 10 שנים, בעסקה אשר תניב הכנסות בסך של כ-185 מיליון ש"ח (בגין כל תקופת השכירות; חלק גב-ים 72%).

גב-ים שותפה עם מכון ויצמן בפארק גב-ים רחובות, הכולל (לרבות הבניין החמישי) כ-100 אלף מ"ר בנוי (חלק גב-ים - 72%). הקמתו של הבניין החמישי בפארק תושלם במהלך הרבעון הראשון של שנת 2025.

אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים: 

"בצל המלחמה המתמשכת, גב-ים חתמה על עסקת שכירות משמעותית נוספת עם חברת טכנולוגיה בינלאומית מובילה לשכירות שטח נוסף בהיקף של כ-10,000 מ"ר עילי, המשלימה את עסקת השכירות של אותה חברה לכלל שטחי הבניין החמישי בפארק גב-ים רחובות, אותו מקימה גב-ים בשטח כולל של כ-25 אלף מ"ר עילי וכ-15 אלף מ"ר תת-קרקעי.

החברה ממשיכה בניהול משאים ומתנים עם חברות טכנולוגיה מובילות לשכירות שטחים ניכרים בפרויקטים השונים של החברה, וכן בייזום, תכנון והקמה של 12 פרויקטים, בשטח כולל של כ-490 אלף מ"ר (חלק החברה). חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות המובילות ממשיכות לתת אמון בישראל, תוך ראייה לטווח ארוך, ושומרות על האחיזה שלהן במרכזי הפיתוח המובילים, כאשר חלקן קבעו את משכנן בפארקי ומרכזי ההייטק של גב-ים, המהווים מוקד אסטרטגי, ואחד מעמודי התווך במערך מרכזי הפיתוח של אותן חברות. 

חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות המובילות - TIER1 - נסמכות על ההון האנושי האיכותי המוביל בעולמות הטכנולוגיה, והן כאן כדי להישאר, לגדול ולהתפתח למשך שנים רבות. גב-ים ממשיכה לפגוש את הביקושים, גם בימים קשים אלו, ולהוות עוגן מרכזי לחברות הטכנולוגיה המובילות בעולם".

בתחילת החודש פרסמה גב-ים את הדוחות הכספיים לתשעת החודשים הראשונים ולרבעון השלישי של שנת 2023 והציגה גידול בכל הפרמטרים התפעוליים. החברה דיווחה על נכסים מניבים בשטח כולל של כ-1.2 מיליון מ"ר, בשיעור תפוסה של כ-98%. לגב-ים צבר פרויקטים הכולל 12 פרויקטים, בשטח כולל של כ-490 אלף מ"ר (חלק גב-ים במאוחד), בהשקעה כוללת של כ-4.9 מיליארד ש"ח, אשר יוסיפו להכנסות החברה כ-380 מיליון ש"ח בשנה. בנוסף, החברה חתמה על כ-100 הסכמי שכירות בנכסים קיימים בעלייה ריאלית ממוצעת בשיעור של כ-10% במהלך תשעת החודשים הראשונים של השנה.

פארק גב ים, קרדיט: 3dvision

לגרף גב-ים לחצו כאן

116 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 30.98 מיליון בגב ים
קרנות נאמנות שמחזיקות את גב ים. לרשימה המלאה
x