אנויז׳ן מדיקל מדווחת על החלטת צבא ארה"ב לרכוש מערכת ENvue ראשונה לבית חולים בפלורידה

בית החולים Eglin Air Force של חיל האוויר האמריקאי, שהינו חלק מבסיס חיל האוויר הגדול ביותר בעולם, מספק טיפול רפואי לכ-92,000 אנשי צבא בשירות פעיל, גמלאים ובני משפחותיהם; ד"ר דורון בסר מנכ"ל אנויז'ן מדיקל: "עסקה חשובה המעידה על המומחיות והעליונות של המוצר שלנו ביחס למוצרים המתחרים"

 

 

 
ד״ר דורון בסר, מנכ״ל ושותף מייסד, קרדיט: יח״צד״ר דורון בסר, מנכ״ל ושותף מייסד, קרדיט: יח״צ
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
06/12/2023

חברת אנויז'ן מדיקל, המשווקת ומוכרת מערכות ניווט אלקטרומגנטיות מתקדמות המסייעות לצוות הרפואי המטפל בהחדרת צינור הזנה תוך גופי באופן יעיל ובטוח המונע סיכונים וסיבוכים רפואיים, מדווחת על החלטת צבא ארה"ב לרכוש מערכת ENvue לבית החולים הצבאי Eglin Air Force Base (Eglin AFB) בפלורידה.

למיטב ידיעת החברה, Eglin AFB הוא בסיס חיל האוויר הגדול ביותר בעולם ובו בסיס האם של יחידת 96 המוטסת של חיל האוויר האמריקאי, מרכז הערכה ובקרה לכלי נשק של חיל האוויר האמריקאי, מערכות ניווט וניהול, פיקוד ובקרה וכן מערכות לניהול מבצעים מיוחדים. בית החולים מספק טיפול רפואי לכ-92,000 אנשי צבא בשירות פעיל, גמלאים ובני משפחותיהם.

בית החולים ירכוש את מערכת ה-ENvue של החברה וכן מוצרים מתכלים (זונדות) על פי הזמנות רכש שיסופקו לחברה מדי שנה.

ד"ר דורון בסר מנכ"ל אנויז'ן מסר: "אנו גאים לדווח על מכירה לבית החולים הצבאי Eglin AFB, אחד מבתי החולים המובילים של חיל האוויר של ארצות הברית אשר הינו חלק מבסיס חיל האוויר הגדול ביותר בעולם. קבלת הזמנה מלקוח צבאי בסדר גודל של Eglin AFB הינה עסקה חשובה המעידה על המומחיות והעליונות של המוצר שלנו ביחס למוצרים המתחרים. אנו ממשיכים כל העת לתור אחר עסקאות נוספות בשוק הפרטי והצבאי מתוך כוונה להרחיב עוד יותר את פעילותה של אנויז'ן."

מערכת ה-ENvue המאושרת לשימוש מצד ה-FDA משנת 2019, מבוססת על טכנולוגיית ניווט אלקטרומגנטית המסייעת לצוות המטפל בהחדרת צינור ההזנה למערכת העיכול של המטופל, תוך תצוגת המיקום המדויק של צינור ההזנה על גבי מסך. כ-33 מיליון זונדות מוחדרות למטופלים בכל שנה ברחבי העולם. מאחר ולא קיימות מערכות הנחייה המסייעות לצוות המטפל בבתי החולים, למעלה מ-1.5 מיליון זונדות בשנה (כ-5%) לא מוחדרות למערכת העיכול אלא לריאה, דבר היכול להוביל לזיהום ומקרי מוות.

לגרף אנויז׳ן לחצו כאן

12 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 347.04 אלפי ב אנויז׳ן
קרנות נאמנות שמחזיקות את אנויז׳ן. לרשימה המלאה
x