שקד צור מונה לסמנכ"ל ומנהל קול מגדל בחטיבת לקוחות וערוצי הפצה במגדל ביטוח ופיננסים

 

 

 
שקד צור, צילום: יניב צורשקד צור, צילום: יניב צור
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
21/01/2024

מגדל ביטוח ופיננסים מודיעה על מינוי שקד צור לתפקיד סמנכ"ל ומנהל קול מגדל בחטיבת לקוחות וערוצי הפצה בכפיפות למנהל החטיבה, ירון שמאי. במסגרת תפקידו, יהיה שקד אחראי על שלושה מוקדי מכירות בחברה: מוקד מכירות מוצרי הסיכונים, מוקד מכירות ביטוח כללי ומוקד מכירות ביטוחי נסיעות לחו"ל.

במסגרת תפקידו יהיה שקד אחראי לבניית תוכניות עבודה ואסטרטגיה ארוכה וקצרת טווח עבור מוקדי המכירות. עוד יהיה אמון על זיהוי הזדמנויות עסקיות והוצאתן לפועל ועל ניהול קשרי עבודה ושיתופי פעולה עם סוכני החברה.
 
לשקד ניסיון של למעלה מ-15 שנה בענף הביטוח במגוון תפקידים בעולמות הפרט בתחום האלמנטר. בשלוש השנים האחרונות שימש כמנהל פעילות מכירות אלמנטר פרט בכלל חברה לביטוח. קודם לכן שימש מנהל מוקד תחום אלמנטר בהראל חברה לביטוח. 

שקד בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה. 

ירון שמאי, מנהל חטיבת לקוחות וערוצי הפצה במגדל ביטוח ופיננסים, מסר: "אני מברך את שקד על הצטרפותו למגדל ולחטיבת הלקוחות ומאחל לו הצלחה רבה. לשקד ניסיון משמעותי בעולמות ניהול המוקדים בכלל ומוקדי  הפרט והאלמנטר בפרט והוא לוקח על עצמו תפקיד משמעותי מאוד בחטיבה ובחברה בכלל. אין לי ספק כי הניסיון העשיר שצבר והיכולות האישיות הגבוהות שהוא מביא לתפקיד יאפשרו לו לבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר".

x