קבוצת יובלים השלימה את השלב המוסדי של הנפקת איגרות חוב

החברה זכתה לביקושים גבוהים של כ-238 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת אג"ח סדרה ד' מתוכם גייסה החברה כ-120 מיליון שקל

 

 

 
פרויקט קיימא מתחם הכלנית של קבוצת יובלים הדמיה, צילום: 3 דיוויז׳ןפרויקט קיימא מתחם הכלנית של קבוצת יובלים הדמיה, צילום: 3 דיוויז׳ן
 

נטלי גרין
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
11/02/2024

קבוצת יובלים נערכת להמשך הרחבת פעילותה. 

קבוצת יובלים בבעלותו ובהנהלתו של איציק ברוך, מדווחת כי השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת אגרות חוב סדרה ד' (סדרה חדשה). במסגרת השלב המוסדי זכתה החברה לביקושים גבוהים של כ-238 מיליון שקל, מתוכן בחרה החברה לגייס סכום של כ-120 מיליון שקל בריבית שקלית של 7.6%  (לא צמוד) לשנה. 

הגיוס בו לקחו חלק בין היתר הגופים המוסדיים הפניקס, מגדל, מור, ילין לפידות ומיטב, נועד לתמוך בקידום הפרויקטים הקיימים של החברה ולהרחיב את היקף פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית, תוך התמקדות באיתור מתחמים חדשים במרכזי ערים ברחבי הארץ. בכוונת יובלים להרחיב ולהוזיל את מקורות המימון העומדים לרשותה כחלק מהמשך צמיחתה והגדלת צבר הפרויקטים, במקביל לקידומם של פרויקטים קיימים.

מהחברה נמסר: "הגיוס המוצלח מהווה הבעת אמון של המשקיעים בחברה, בהנהלתה ובפרויקטים אותם היא מקדמת, במיוחד בתקופת אי-ודאות מאתגרת כמו זאת בה אנו מצויים כיום. הגיוס יתמוך באיתנותה הפיננסית של החברה ויאפשר לה להמשיך ולקדם את עסקיה וליזום פרויקטים חדשים".

x