נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות גבוהה במיוחד

הפעל רגיל

גופן קריא

הפעל רגיל

טקסט מודגש

הדגש רגיל

הדגשת קישורים

הפעל בטל
דווח

נייס עקפה את תחזית ההכנסות ורווח למניה ומדווחת על צמיחה של 8% בהכנסות ברבעון השלישי של 2026

נייס מדווחת את התוצאות הכספיות לרבעון השלישי של 2026

 

 
סקוט ראסל, מנכ״ל נייס, צילום: נייססקוט ראסל, מנכ״ל נייס, צילום: נייס
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
04/11/2026

האזנה לכתבה
0:00 / 8:34

נייס (נאסד"ק: NICE) פרסמה היום את התוצאות לרבעון השלישי לשנת 2026 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.   

עיקרי התוצאות לרבעון השלישי של 2026:

GAAP

Non-GAAP

סך הכנסות של 790.7 מיליון דולר, גידול של 8.0%*

סך הכנסות של 790.7 מיליון דולר, גידול של 8.0%*

הכנסות מענן בסך 622.7 מיליון דולר, גידול של 10.6%*

הכנסות מענן בסך 622.7 מיליון דולר, גידול של 10.6%*

רווח תפעולי של 120.6 מיליון דולר עם שיעור רווח תפעולי של 15.3%

רווח תפעולי של 213.8 מיליון דולר עם שיעור רווח תפעולי של 27.0%

רווח למניה בדילול מלא של 1.60 דולר

רווח למניה בדילול מלא של 2.84 דולר

תזרים מפעילות שוטפת של 97.7 מיליון דולר

 

*סך הכנסות החברה ברבעון השלישי של 2026 וההכנסות מענן היו גדלות ב-9.4% וב-12.2%, בהתאמה, בנטרול זיכוי חריג ללקוח בסך 10 מיליון דולר, שמתוכו כ-9 מיליון דולר נרשמו כנגד הכנסות מענן שאינן מ-CXone.


"ברבעון השלישי, סך ההכנסות והרווח למניה (non-GAAP) שלנו היו מעל הקצה העליון של טווחי התחזיות שלנו, תוך המשך קידום מעמדנו בשוק ה-CX AI המתפתח במהירות", אמר סקוט ראסל, מנכ"ל נייס. "ראינו ביצועים חזקים במספר תחומים חשובים בעסק שלנו, כולל שווקים בינלאומיים, שבהם ההכנסות גדלו ב-33% משנה לשנה ו-ARR של פעילות ה-AI שלנו גדל ב-46% ל-392 מיליון דולר, והגיע ל-16% מהכנסות הענן. בנוסף, היום הכרזנו על תוכנית כדי לפעול במהירות וביעילות רבה יותר, תוך התמקדות בתחומי ההזדמנויות הגדולות ביותר שלנו."

ראסל הוסיף: "אנו עדיין בשלבים המוקדמים של הזדמנות צמיחה משמעותית בחוויית הלקוח. לסוכני בינה מלאכותית אישיים יש פוטנציאל להכפיל את האינטראקציות עם הלקוחות בקנה מידה חסר תקדים, מה שמגביר את החשיבות של פלטפורמת חוויית לקוח מאוחדת שיכולה לתזמר כל חוויה בין בני אדם לבינה מלאכותית. לנייס יש את הפלטפורמה, האסטרטגיה וקשרי הלקוחות להוביל את השלב הבא של חוויית הלקוח. יחד עם הפעולות שאנו נוקטים כדי לייעל את העסק, יתרונות אלה נותנים לי ביטחון ביכולתנו לספק ערך בר-קיימא וארוך טווח לבעלי המניות שלנו."

עיקרי התוצאות הפיננסיות (GAAP) לרבעון השלישי לשנת 2026 שהסתיים ב- 30 בספטמבר:

הכנסות: 

ההכנסות ברבעון השלישי של 2026 גדלו ב- 8.0% ל- 790.7 מיליון דולר לעומת 732.0 מיליון דולר אשתקד.

רווח גולמי: 

הרווח הגולמי ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 493.2 מיליון דולר בהשוואה ל- 489.1 מיליון דולר אשתקד. 

שיעור הרווח הגולמי ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 62.4% לעומת 66.8% אשתקד. 

רווח תפעולי: 

הרווח התפעולי ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 120.6 מיליון דולר בהשוואה ל- 160.8 מיליון דולר אשתקד. שיעור הרווח התפעולי ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 15.3% לעומת 22.0% אשתקד. 

רווח נקי: 

הרווח הנקי ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב-95.1 מיליון דולר לעומת 144.9 מיליון דולר אשתקד. 

שיעור הרווח הנקי ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 12.0% לעומת 19.8% אשתקד. 

רווח למניה בדילול מלא: 

הרווח למניה בדילול מלא ברבעון השלישי של 2026 היה 1.60 דולר לעומת 2.29 דולר אשתקד. 

תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ויתרת מזומנים: 

תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ברבעון השלישי של 2026 היה 97.7 מיליון דולר. ברבעון השלישי של 2026, 72.2 מיליון דולר שימשו לרכישה עצמית של מניות. נכון ל-30 בספטמבר 2026, יתרות המזומנים ושווי המזומנים, וכן השקעות לטווח קצר הסתכמו ב- 350.9 מיליון דולר, וללא חוב.

עיקרי התוצאות הפיננסיות (non-GAAP) לרבעון השלישי לשנת 2026 שהסתיים ב- 30 בספטמבר:

הכנסות: 

ההכנסות (non-GAAP) ברבעון השלישי של 2026 גדלו ב- 8.0% ל- 790.7 מיליון דולר לעומת 732.0 מיליון דולר אשתקד.

רווח גולמי: 

הרווח הגולמי (non-GAAP) ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 526.2 מיליון דולר בהשוואה ל- 511.6 מיליון דולר אשתקד. שיעור הרווח הגולמי (non-GAAP) ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 66.5% לעומת 69.9% אשתקד. 

רווח תפעולי: 

הרווח התפעולי (non-GAAP) ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 213.8 מיליון דולר בהשוואה ל- 230.9 מיליון דולר אשתקד. שיעור הרווח (non-GAAP) התפעולי ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 27.0% לעומת 31.5% אשתקד. 

רווח נקי: 

הרווח הנקי (non-GAAP) ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב-168.2 מיליון דולר לעומת 200.8 מיליון דולר אשתקד. שיעור הרווח הנקי (non-GAAP) ברבעון השלישי של 2026 הסתכם ב- 21.3% לעומת 27.4% אשתקד. 

רווח למניה בדילול מלא: 

הרווח (non-GAAP) למניה בדילול מלא ברבעון השלישי של 2026 היה 2.84 דולר לעומת 3.18 דולר אשתקד. 

תכנית ארגון מחדש

נייס פועלת לייעול המבנה הארגוני שלה, לצמצום שכבות הניהול ולפישוט תהליכי קבלת ההחלטות ותחזק את היציאה לשוק באמצעות פרטנרים. במסגרת מהלך זה, מצפה החברה לצמצם את מצבת כוח האדם הגלובלית שלה בכ-5%. צעדים אלה צפויים להביא לשיפור היעילות בכלל פעילות החברה, ובמקביל לאפשר המשך השקעה בתחומי צמיחה מרכזיים, לרבות חדשנות ב-CX AI, מהירות הטמעה ללקוחות ויכולות היציאה לשוק (GTM).

נייס מצפה לרשום ברבעון הרביעי של 2026 הוצאות בגין ארגון מחדש זה, לפני מס, בהיקף של בין 15-20 מיליון דולר. הוצאות אלה לא ייכללו בתוצאות ה-Non-GAAP.

תחזית לשנת 2026:  

החברה מאשררת את תחזית סך ההכנסות (non-GAAP) לשנת 2026 שצפוי להסתכם ב-3,170 מיליון דולר עד 3,190 מיליון דולר, שמייצג גידול של 8.0% לפי נקודת האמצע של התחזית לעומת אשתקד. 

החברה מעלה את תחזית הרווח (non-GAAP) למניה בדילול מלא לשנת 2026 שצפוי להיות בטווח של 11.12 דולר עד 11.32  דולר. 

התחזית לשנת 2026 כוללת צפי לצמיחה שנתית של כ-12% בהכנסות הענן.

 

לגרף נייס לחצו כאן

208 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 814.16 מיליון בנייס
קרנות נאמנות שמחזיקות את נייס. לרשימה המלאה

x