עפר פלג מונה להיות הציר הכלכלי הראשון של ישראל בסין

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
09/09/2015

עפר פלג מונה לתפקיד הציר הכלכלי ונציג משרד האוצר בסין, זאת לאחר שנבחר פה אחד במכרז לתפקיד על ידי ועדת בוחנים של נציבות שירות המדינה. 

עפר פלג שימש ב-16 השנים האחרונות בשורה ארוכה של תפקידים בכירים במשרד האוצר, הן באגף החשב הכללי והן באגף שוק ההון, ביטוח וחסכון, ביניהם, חשב משרד התחבורה, חשב רשות המים והביוב, חשב מכון וולקני ומנהל החוב המקומי.

נציגות משרד האוצר בסין היא נציגות חדשה אשר מצטרפת לנציגויות משרד האוצר בארה"ב וב-oecd בפריז, מתוך מטרה להדק את שיתוף הפעולה הכלכלי בין המדינות, כך מסר שי באב"ד  מנכ"ל משרד האוצר.

שר האוצר, משה כחלון בירך על המינוי וציין כי פלג הוא בעל ניסיון רב ומגוון בתחום הכלכלי והפיננסי ומאמין כי יתרום רבות לחיזוק היחסים הכלכליים בין ישראל לסין. 

פלג, בעל תואר שני (MBA) במנהל עסקים עם התמחות במימון ובוגר תואר ראשון (BA) בכלכלה, שניהם  מהאוניברסיטה העברית בירושלים.הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x