מתן וקנין מונה לסמנכ"ל נכסים ואופרציה בקרן הנדל"ן תימורה

עו"ד וקנין שימש בשנים האחרונות מנהל פרויקטים ותפעול בדגן השקעות מניבות

 

 

 
עו״ד מתן וקניןעו״ד מתן וקנין
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
09/05/2022

עו"ד מתן וקנין מונה לסמנכ"ל נכסים ואופרציה בקרן הנדל"ן תימורה, שהקימו באחרונה דודי נג'מי וגיא שעיה. בשש השנים האחרונות היה וקנין מנהל פרויקטים ומנהל תפעול בדגן השקעות מניבות בע"מ – חברה שגם אותה ייסדו נג'מי  ושעיה, לפני תימורה.

וקנין, בן 34, הוא בוגר לימודי משפטים בהצטיינות מהקריה האקדמית אונו. הוא עתיד לשמש בתפקיד מרכזי בקרן ויוביל את ניהול הפרויקטים להשבחת נכסים שהיא מבצעת, לצד חוזים והתקשרויות עם שוכרים וטיפול בהעלאת ערכם של הנכסים שבהם מעורבת הקרן.  

קרן תימורה נוסדה על ידי דודי נג'מי וגיא שעיה בראשית השנה ומתמחה ברכישה, השבחה וניהול השקעות של נכסי תעסוקה, תעשייה ולוגיסטיקה בישראל. היא מתכננת ליצור פורטפוליו מניב של כ־1.5 מיליארד שקלים. הקרן מתקרבת לסגירה פיננסית של חצי מיליארד שקלים שהציבה לעצמה כיעד, באמצעות גיוס של 200 מיליון שקל מכלל ביטוח, 60 מיליון שקלים מבנק מזרחי, והשאר ממשקיעים פרטיים. את פעילות הקרן מלוות כמה דמויות מוכרות בענף הנדל"ן, ובהן יו"ר הקרן, עודד שמיר, שניהל בעבר חברות נדל"ן ציבוריות ובהן מבני תעשייה, כלכלית ירושלים ונכסי אזורים, וכיהן גם כיו"ר נתיבי ישראל, וכן רועי יקיר, לשעבר מנהל ההשקעות הראשי ומשנה למנכ"ל הפניקס – שיכהן בתפקיד יו"ר ועדת ההשקעות.