אורבנקורפ הקנדית פירסמה טיוטת תשקיף להנפקה ראשונה לציבור של אגרות חוב סטרייט

החברה עוסקת בעסקי נדל"ן

 

 
 

עידו אסייג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
10/11/2015

בכוונת חברת אורבנקורפ להנפיק אג"ח סטרייט במהלך השבועות הקרובים, החברה פועלת לקבלת דירוג מקומי

אורבנקורפ פעילה בשוק הנדל"ן בטורונטו מעל ל - 24 שנים והינה אחת מחברות הנדל"ן היזמיות הגדולות והוותיקות ביותר בטורונטו, קנדה (דירוג האשראי של קנדה הוא Stable AAA). 

אורבנקורפ הינה בבעלות אלן ססקין, בעל ניסיון של מעל 35 שנים בעסקי הנדל"ן בקנדה והינו אחד מיזמי הנדל”ן המובילים בטורונטו ומראשי קהילת משקיעי הנדל”ן המשלב פיתוח עירוני והעצמה קהילתית בתרבות ובאמנות.

אורבנקורפ פועלת אך ורק במרכז טורונטו, ועוסקת בפיתוח, שיווק ומכירה של פרויקטים למגורים (Condominium & Townhouses), בהשכרה של נכסים מניבים וכן בייזום והפעלה של מערכות גיאותרמיות בבנייני מגורים שבנתה ויזמה.

טורונטו רבתי (GTA) מונה כ- 6 מיליון איש ונחשבת העיר הרביעית בגודלה בצפון אמריקה 

שוק הדירות למגורים בטורנטו נחשב סולידי יחסית ורשם בעשרים שנה האחרונות עליות מחירים של כ- 6% לשנה בממוצע כתוצאה מהגירה חיובית. גם בתקופת המשבר של שנת 2008 לא נרשמו ירידות מחירים חדות במחירי הדירות וזאת לאור השמרנות של מערכת הבנקאות הקנדית . 

לחברה מגוון שותפויות אסטרטגיות ובראשן שותפות עם First Capital Realty (מקבוצת גזית גלוב).
כמו כן לחברה שותפות עם Mattamy Homes (יזם דירות המגורים הגדול ביותר בקנדה) ו-CAPREIT  (אחת מקרנות הריט הגדולות ביותר בקנדה).

במהלך השנים בנתה ומסרה קבוצת אורבנקורפ מעל ל 5,500 יח"ד למגורים.

כיום לחברה 12 פרויקטים פעילים הכוללים 2,633 יחידות (ביחד עם שותפים) בשלבי פיתוח או בנייה שונים עם מכירות מוקדמות  של כ- 550 יחידות בהיקף של כ- 170 מ' דולר קנדי.

אורבנקורפ צופה כי בין השנים 2016 - 2018 יסתכמו הכנסותיה ממכירת יחידות דיור של כ- 390 מ' דולר קנדי עם רווח גולמי צפוי  של כ- 69 מ' דולר קנדי. 

בין השנים 2012 ל- 2014 הרווח הנקי המצרפי של החברה עמד על כ-  33.8 מ' דולר קנדי.

עם השלמת ההנפקה התחייב  בעל השליטה להזרים 12 מיליון דולר במזומן לחברה באופן  שההון העצמי של החברה  יעמוד על כ- 87 מ' דולר קנדי, כ - 28% מהמאזן ליום 30 ביוני 2015

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
x