נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

רשמו ביומנים 11.9 >> כנס ענף ביטוחי הבריאות והסיעוד

 

 

שר הבריאות יעקב ליצמן


שנה וחצי מאז החלתה של הרפורמה הדרמטית בביטוחי הבריאות, נפגשים שוב לבחינת השינויים על ציר הזמן | האם פוליסת הבריאות החדשה היטיבה עם המבוטח? | שר הבריאות, ח"כ יעקב ליצמן ומנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, ישתתפו בכנס המרכזי, שינתח את השפעות הרפורמה

שר הבריאות, ח"כ יעקב ליצמן, מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב וצמרת מערכת הביטוח והבריאות בישראל, תיקח חלק בכנס עדיף, במרכזו יידונו הרפורמות הדרמטיות בענף ביטוחי הבריאות והסיעוד והשפעותיהן על המבוטחים.

בכנס השנתי ה-14,שייערך תחת הכותרת "הרפורמות במבחן הזמן", ייקחו חלק ראשי הרפואה הפרטית והציבורית, מנהלי חברות ביטוחי הבריאות וקופ”ח, סוכני הביטוח המובילים ובכירי הסקטורים השונים, שיציגו בפני 600 משתתפי הכנס את מפת הענף בעקבות שלל הרפורמות. 

הכנס יערך  ב-11 בספטמבר, באווניו, קרית שדה התעופה.

בין המשתתפים: דני אנגל, מנכ"ל מדיקל סנטר; פרופ' ארי שמיס, מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים; פרופ' שוקי שמר, יו"ר מועצת המנהלים, אסותא מרכזים רפואיים; רויטל טופר חבר טוב, סמנכ"לית לפיקוח על קופות החולים והשב"ן; פרופ' גבי בן נון, המחלקה לניהול מערכות בריאות באוניברסיטת בן-גוריון; פרופ' איתן פרידמן, מנהל היחידה לאונקוגנטיקה, בית החולים שיבא.

כן ישתתפו מנהלי אגפי הבריאות בחברות הביטוח, נציגי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון ובכירים נוספים.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.